Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért van nehezen székletem?

Miért van nehezen székletem?

Figyelt kérdés
Kb. 3-4 napja nehezen jön a székletem, ha jön is, elég kevés, nagyon kemény és kicsit erőlködni kell. Az utóbbi időben azaz igazság, hogy kevés főtt ételt eszem, illetve rengeteg stressz ér. Mit lehet ezzel kezdeni?
2016. ápr. 27. 17:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Rostot egyél, meg igyál eleget, ha a porbléma fennmarad székletlazító termékek/hashajtó.
2016. ápr. 27. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Andi80018 ***** válasza:
Egyél sok nyers zöldséget, sok folyadék, javaslom a céklalevet. Főtt ételt is kell enni, de a fő dolog, hogy a stressz forrást szüntesd meg, az sajnos mindenre kihat. Sokszor egyél keveset, salátákat, könnyű húsokat, a salátára lehet tenni kis oliva, vagy más olajat, az is jótékony a bélműködésre. Ja és persze a mozgás is kell(ene) .
2016. ápr. 27. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Reggel éhgyomorra egyél meg egy joghurtot, vagy kefirt. Igyál utána folyadékot. Ebédre főzeléket, például spenótot próbálj meg enni. Naponta egyél meg 5 szem aszalt szilvát.

Ezek rendbe hoznak.

2016. ápr. 27. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a válaszát! Megfogadom őket.
2016. ápr. 27. 19:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!