Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lehetett hirtelen a férjem...

Mi lehetett hirtelen a férjem arcával?

Figyelt kérdés

Ebédeltünk, Lasagne-t sütöttem. Evés után hirtelen egyik percről a másikra felpúposodott az arca egyik fele, úgy értem csak bal oldalt. Ahogy megtapogattam, mintha csomó lett volna alatta, úgy nézett ki, mint egy felemás hörcsög. Azt mondta nem fáj, bár érzett valami nyomást, majd lassan megszűnt. Még most is kicsit púpos, de már nem kemény.

Bár az étel erősen fűszeres volt, olyan fűszerek voltak benne, amit gyakran fogyaszt. Délelőtt hangyák csípték meg, de az már a duzzadás előtt több órája volt. Nyálmirigyre gondoltam, hogy talán keveset ivott, és ma sokat dolgozott napon, az étel íze eléggé intenzív volt.


2016. aug. 16. 16:35
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha továbbra is fennáll ez a tünet vagy újra előjön, akkor mindenképpen menjen el háziorvoshoz. Igen, lehet nyálmirigy zavar is, viszont az ilyen tünet súlyos, életveszélyes állapotot is eredményezhet, emiatt lenne jó orvossal beszélni erről.
2016. aug. 16. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!