Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék nagyobbra nőni...

Hogyan tudnék nagyobbra nőni majd? 13/L

Figyelt kérdés
Semmi baj nincs a magasságommal kb 156-7 centi vagyok,csak, hogyha felnőtt leszek szeretnék magassab lenni az átlagnál kb. 173 centi, mit kell ehhez tennem?

2016. aug. 12. 11:10
 1/8 anonim válasza:
Nem tudsz mit tenni, ez genetika.
2016. aug. 12. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 hollófernyiges ***** válasza:
50%
Nem túlzásba vitt sportolás, sok fehérje, kalcium és vitamin megevése. A többi a génjeiden múlik.
2016. aug. 12. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

Mivel a vázizmok megfelelő erősödése kell az egésséges növekedéshez,így nem nőhetsz 10centit.

A szervezeted anyi növekedési hormont termel,hogy a vázizmaid még ne terhelje meg.

Ha hirtelen sokat nőnél,az rossz testartáshoz>gerincferdüléshez>állandósuló hátfájással járna.


-

Serdülő korban valójában nem a hirtelen növekedéstöl lessz rossz a tartásod/lessz gerincferdülésed,hanem attol hogy a 21.Században ezt megköveteli az iskolában való egésznapos ülés.De sportolással ezt el tudod kerülni.

2016. aug. 12. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

A lényegröl nem irtam:

165-170cm között leszel majd.

Ezt nem nagyon tudod befojásolni.

2016. aug. 12. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
De miért is akarnál magasabb lenni az átlagnál? Úgy sokkal nehezebb megfelelő méretű ruhát/cipőt találni. És sok pasinak nem tetszik, ha egy nő 42-es rocsót hord. Márpedig a magasabb felépítmény szilárdabb alapot igényel, tehát a lábad is arányaiban nagyobb lenne.
2016. aug. 13. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 neverever666 válasza:
Én is 13 vagyok, én is lány, én is 156 centi és én is ebben a problémában "szenvedek". Ha gondolod írj privátba. :3
2016. aug. 13. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

csak 2mód van.

veszel csempész növekedési hormont=ami vagy az vagy nem.

vagy: [link]

2016. aug. 14. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is 13 vagyok és 156 cm.Én is szeretnék legalább 170 cm lenni.Modellkedni akarsz?(Mert ahhoz kell a min.173 cm)
2016. aug. 23. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!