Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nagyon aggódom, mi lehet ez?...

Nagyon aggódom, mi lehet ez? (Lent)

Figyelt kérdés

13 éves lány vagyok. Mostanában elő szokott fordulni, hogy megszédülök, majd a látásm elsötétül (foltokban feketén látok), ilyenkor pár másodpercre becsukom a szemem és a látásm jobb lesz, de utána fülem hátulja kezd el nyilalni, és zúgnak a fülem, hallom a szívem dobogását. Kis idő múlva ez is jobb lesz, mintha elvágták volna. Az egész 1-2 perc alatt zajlik le. Nemrég anyukámnál is volt ilyen, de neki egy óra is kellet ahhoz, hogy jobb legyen. Ő 43 éves, szívbeteg (36%-os a szíve) Ő keringési zavarta gondol, mert arra gyógyszert is szed. Nekem viszon nemrég csináltak egy EKG-t és semmi baja a szívemnek. Pánikbetegségre is gondoltam, mert szoktam pánikrohamaim lenni. (Ilyenkor elgyengülök, hevesen ver a szívem, úgy érzem el fogok ájulni)

Köszönöm előre is a válaszokat!



#szédülés #pánikbetegség #elsötétedő látás
2016. aug. 7. 12:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Több oka is lehet, menj el holnap a háziorvoshoz, meg kellene mérni a vérnyomásod, egy vérvétel sem áratana, ki kell vizsgáltatni, hogy mi okozza.
2016. aug. 7. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A vérnyomásom mindig jó szokott lenni 120-130 között van.
2016. aug. 7. 15:36
 3/3 anonim ***** válasza:

Lehet hogy hirtelen leesik a vércukor szinted. Annak is hasonló tünetei vannak... De lehet hirtelen leeső vérnyomástól, az agy átmeneti oxigénhiányától, vagy akár pánikbetegségtől is!

Menj el a háziorvosodhoz, teljeskörű kivizsgálás után lehet megállapítani hogy mi okozza.

2016. aug. 7. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!