Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Egészséges-e ha kireccsentjük...

Egészséges-e ha kireccsentjük a hátunkat és nyakunkat?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 17. 16:05
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
hát ha valaki ok nélkül recsegteti az szerintem nem egészséges de amikor rossz helyen van akkor meg muszáj!
2010. ápr. 17. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
74%
nem nagyon egészséges, de jólesik:D am azt tudom 100%a, hogy ha az ujjaidat ropogtatod, akkor 20év alatt anyira szét fognak menni, hogy mozgatni nem bírod őket, és injekciozni kell majd, de fogni nem fogsz tudni vele, egyik ismerősöm járt így:/ szoval sztem jobb ha nem nagyon ropogtatod az izületeid feleslegessen, bár nem lehet ráhagyni, én is már megszoktam és mindig ropogtatom a nyakam meg a kezem, de már fájnak is tőlle, ha nem ropogtatom akkor mégjobban:S szal gondold meg
2010. ápr. 17. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Úgy utálom mikor valaki recsegteti az ujjait.A mai tiniknél meg szó szerint menő.Hát az is az lesz mikor szurkálják őket??
2010. ápr. 17. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Akkor nekem már csak 1 évem van hátra, mert 19 éve ropogtatom az ujjaimat? Bele kell húzniuk, mert pont ugyanolyanok, mint 19 éve.
2010. ápr. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!