Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nagyon vékony vagyok?

Nagyon vékony vagyok?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Nagyon vékony vagyok a kilót nem írom le mivel nem szeretném azt olvasgatni, hogy "te aztán tényleg vékony vagy" meg ilyenek. Szóval tisztában vagyok, hogy híznom kellene, csak nem tudom hogy, tanácsokat kérhetnék? Kérlek ne mondjátok, hogy egyél többet, mivel szerintem ez nem csak ebből áll. A másik mikor fogok nőiesedni, már lassan 2 éve meg van a menzeszem és 16 évesen még mindig elől deszka vagyok. Mondjuk azt én is belátom, hogy annak nem lesz olyan máretes melle aki vékony. Bocsi a hosszú leírásért. 😊

2016. júl. 11. 19:28
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
hát pedig súlyzós edzés és tömegnövelő étrend nélkül csak hájas leszel meg rosszul a zabálástól
2016. júl. 11. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Ha nagyon vékony a kérdező zsír is kell. nem mellesleg azért nem hiszem hogy semmit nem mozogna az ég világon....
2016. júl. 11. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Nem akarok dagadt lenni, meg túl súlyos sem, csak egy kis formát szeretnék, hogy ne csont és bőr legyek.
2016. júl. 11. 21:22
 14/16 anonim ***** válasza:

megvan. Kedves kérdező, kedves 65%-os

sárgakapszula, ez a neve, heti 2000ft nagyon drága, de amíg szeditek jól fogtok kinézni.

neten megtaláljátok, teljesen legális.

2016. júl. 11. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Definiáld a nagyon jólt kérlek. Én normál alkat vagyok, és szerintem a lány is az akar lenni. Nem testépítő :P
2016. júl. 11. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
A normál alkat lenne a célom.
2016. júl. 11. 21:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!