Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nagyon vékony vagyok?

Nagyon vékony vagyok?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Nagyon vékony vagyok a kilót nem írom le mivel nem szeretném azt olvasgatni, hogy "te aztán tényleg vékony vagy" meg ilyenek. Szóval tisztában vagyok, hogy híznom kellene, csak nem tudom hogy, tanácsokat kérhetnék? Kérlek ne mondjátok, hogy egyél többet, mivel szerintem ez nem csak ebből áll. A másik mikor fogok nőiesedni, már lassan 2 éve meg van a menzeszem és 16 évesen még mindig elől deszka vagyok. Mondjuk azt én is belátom, hogy annak nem lesz olyan máretes melle aki vékony. Bocsi a hosszú leírásért. 😊

2016. júl. 11. 19:28
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
És még mi a véleményetek a Supradynról, tudom önmagában nem hízlal, viszont a sok B vitamin benne gerjeszti az étvágyat.
2016. júl. 11. 19:30
 2/16 A kérdező kommentje:
Nem vagyok valószínűleg semmire allergiás. Elnézést a kategória miatt, félrenyomtam.
2016. júl. 11. 19:39
 3/16 anonim ***** válasza:
67%

eddzél minden apró izmot

https://www.youtube.com/user/hunbars

[link]

2016. júl. 11. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
20%
Küld testépítőnek... Grat :D
2016. júl. 11. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm első válaszoló, csak az a baj ahol én lakok erre nincs nagyon lehetőségem mindet elvégezni. Második válaszoló az elsőnek igaza van izomnöveléssel is gyönyörű alakot is lehet össze hozni. Egyéb ötletek? 😊
2016. júl. 11. 20:05
 6/16 anonim ***** válasza:
55%
milyen egyéb ötletek? a vitaminok nem arra vannak, hogy éhes legyél, viszont azért van 2 link, mert valamihez csak szék kell vagy súlyzó és ezek is boltban kaphatók mint a vitamin
2016. júl. 11. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Gondolom te vagy az első válaszoló. Ebben igazad van, viszont annyira nincs pénzem, hogy súlyzóra kötsek, meg amúgy is anyám mit mondana, ha súlyzót akarok kapni, azt hogy úgy sem érek el vele semmit. Bocsánat
2016. júl. 11. 20:20
 8/16 anonim ***** válasza:
55%
Nem kell sulyzót venni. Csinálhatsz is magadnak, ha nem vagy béna. Ilyen lehet zacskós tej, vagy 2l-es ásványvizes palack. De tölthetsz bele kavicsot is. Ne mondd hogy nincs pénzed téglára, sóderre, vízre..futni is midég lehet. Szal aki akar, az csinál magának...
2016. júl. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Már bocsi, de ha nem akar ilyet csinálni ne kényszerítsd már....
2016. júl. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2016. júl. 11. 21:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!