Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Megcsípett valami, gond, hogy...

Megcsípett valami, gond, hogy nem foglalkoztam vele?

Figyelt kérdés

Ma a strandolás után, átöltözve már ballagok vissza a cuccomhoz, majd egy hirtelen fájdalmat érzek a bőrömön. Remegtem egyet, vagy nem tudom hogy mondjam, megijedtem, hirtelenül ért, aztán lesöpörtem magam, nehogy valami méh vagy valami rajtam maradjon.

Aztán bementünk haverokkal a városba még fagyizni, közben nézegettem, hogy a kis piros pötty mellett valami fehér kezd kiemelkedni. Néha mondtam, de nem igazán foglalkoztam vele. Hazamentem, felvettem a cipőmet, majd visszamentem a városközpontba. Szépen lassan elmúlt, már csak egy kis piros pötty van ott, körülötte 1 négyzetméterben piros a bőröm.

Néha érzek még ott fájdalmat, mintha megint megcsípne, csak nem annyira kellemetlen.

Fullánkot nem láttam, csak azt a bizonyos, már említett piros pöttyöt. Ujjammal tapintva sem érzek ott semmit.

Gond, hogy nem foglalkoztam vele?

Mi volt az a fehér folt? Talán valami csalánkiütés lehetett, olyasmiről olvastam.

Mikor múlik el?

Lehet még valami belőle?



2016. júl. 5. 20:49
 1/4 anonim ***** válasza:
ha 1 négyzetméterben piros a bőröd akkor elég gond, amugy meg sztem ha fullánk nem volt akkor darázs lehetett a dologban amugy ha elmult mindegy, ha nincs légzési problémád és nem dagadt nagyon fel akkor jo
2016. júl. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Tudsz lőni róla képet?
2016. júl. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

[link]


Lehet hogy kevés látszik.

2016. júl. 5. 22:05
 4/4 A kérdező kommentje:

Nem is így néz ki! XD

A közepén van egy kis pirosabb pötty, nemtom az miért nem látszik. :DD

2016. júl. 5. 22:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!