Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Zsibbad a bal kezem. Miért?

Zsibbad a bal kezem. Miért?

Figyelt kérdés

Egész nap enyhén zsibbad a bal kezem, voltam EKG-n és azt mondták a szívemmel nincsen semmi baj. Mostanában érettségi miatt is sokat görnyedtem itthon és a testtartásom is rossz egyben. (Naponta 2-3x be is szúr a szívemnél.)

Gerincferdülésem is van.

Lehet még is baj van a szívemmel?

Esetleg nagy bajom is lehet? :O

Válaszokat előre is megköszönöm! :)

18/F



2016. júl. 1. 21:35
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is hasonlók vannak, szintén 18/f

Stressz és a gerincferdülés is okozhat ilyet. Ekg kimutatta volna szerintem ha a szívvel van probléma, de megnyugtatásként/ha nem múlnak a tünetek el lehet mennei kardiológushoz v szívultrahangra /bár arra jó sokat kell várni asszem/

Én is utánajárok ennek a közeljövőben

2016. júl. 1. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ja amúgy pontosan hol és milyen erősen, illetve milyen hosszú ideig /csak egy pillanatra vagy tovább/ szúr be a szívednél?
2016. júl. 1. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Felső tájon szokott és enyhén..

Nagyon nyugtalanító.

2016. júl. 1. 21:52
 4/7 A kérdező kommentje:
és nem pillanatra hanem sokáig... szinte egész nap.
2016. júl. 1. 21:53
 5/7 A kérdező kommentje:
a szúrások viszon pillanati fájdalmak.
2016. júl. 1. 21:55
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet a gerinctől is, kellene egy reumatológiai vizsgálat, kérj beutalót a háziorvosodtól.
2016. júl. 2. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!


Nyaki-vállövi izomfeszülés is okozhat karba zsibbadást. A hosszú ülés miatt ez valószínű lehet. Nyak-válltornát, tartásjavítást javaslok.


Üdvözlettel:

Pap Andrea, gyógytornász

2016. júl. 14. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!