Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez normális vagy már túlsúlyos...

Ez normális vagy már túlsúlyos? (többi lent)

Figyelt kérdés

Az ismerősöm kislánya 12 éves 165 cm magas(kb) 63 kg. Ez normális testsúly vagy már túlsúlyos?

(Bocs ha rossz kategóriába írtam)



2016. jún. 17. 17:28
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ebben a korban túlsúlyos. Nem ajánlom azonban a fogyókúrát, úgyis nőni fog, inkább arra figyeljenek, hogy ne hízzon és akkor szépen belenő majd remélhetőleg.

Az egészséges életmódot pedig soha nem korai elkezdeni :)

2016. jún. 17. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem normális. "Babaháj". Majd most fog megnyúlni.
2016. jún. 17. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

megnyúlni :D haha jó mese, én is dagi gyerek voltam, mindenki ezt a "majd megnyúlsz" szöveget nyomatta, amig el nem értem a 130kg-t 19 évesen.

természetesen 12 évesen nem szabad fogyókúrázni. De lehet beiratni pl. sportolni, mozogni. Plusz lehet a sok édesség helyett normális kaját venni.

Apró változtatások, amik elvezetik az egészséges felnőtt életbe.

2016. jún. 17. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

3: De te dagi voltál. Nyilván egy dagi nem nyúlik normál súlyúra :)

Én normál voltam és úgy megnyúltam, hogy totál gebe lettem :)

2016. jún. 17. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

3. vagyok, szinte ugyan ekkora voltam 12 évesen én is, mégse nyúltam el.

Életmód!

2016. jún. 17. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem nem túlsúlyos.

Én pl. 12 évesen 161 cm és 55 kg voltam, de kb olyan volt a testalkatom mint ma 31 evesen 161 cm-el és 63 kg-val. Fejlettebb voltam.

Közben 13 evesen voltam 70 kg is, rengeteg szörpöt vedeltem, amint elhagytam 65 kg lettem.

Aztán sokág voltam 54-58 kg kozott, sok ulomunka miatt lettem 63 nemreg.Mondjuk mikor megint 54-55 kg lettem, azt hittek beteg vagyok, ugy kilogott minden csontom..

Hozzatartozik, en erosebb testalkat vagyok, es mindig volt rajtam izom (bicepsz, vadli adott), pedig nem sportoltam semmit. Sokaig azt hittek hogy uszom, mert vallas is vagyok.

Szoval van ilyen is.Attol is fugg milyen a testalkatod, de azert 63 kg meg nem tulsuly.

31/N

2016. jún. 17. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Bocs utolso vagyok, 12 evesen 158 cm es 55 kg voltam.
2016. jún. 17. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!