Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Melyik a legerősebb/legjobb...

Melyik a legerősebb/legjobb gyógyszer fejfájásra vény nélkül?

Figyelt kérdés
Napok óta kegyetlenül fáj a fejem,kezdek beleőrülni.Orvoshoz nem tudok menni nincs tb-m.
2016. máj. 28. 05:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Talán az algoflex forte,nekem az vált be.Bár ha nagyon erős én azzal elmennék a helyedben.nehogy a szemeddel legyen valami baj,csak nem tudsz róla.
2016. máj. 28. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Algoflex forte és amellé egy szem Nospa, ez a legjobb kombó. A Nospa nem csak simaizom-görcsre jó, hanem a fejfájás kezelésére is sokszor ajánlja a dokim, nálam bevált, ha éppen nincs más.
2016. máj. 28. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A fejfájás bonyolult dolog. Vérnyomást kell mérni és fel kell mérni a trombózis kockázatát is. Így összevissza nem szabad kezelni. Ha magas vérnyomás okozza, akkor abban az irányban kell tenni valamit. Ha agyi érszűkület, akkor értágítás kell, trombocita funkció gátlás és mellette hőcsökkentő fájdalomcsillapító. A kegyetlenül fáj megjelölés erősen szubjektív.
2016. máj. 28. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
algoflex+nospa nekem is bevált
2016. máj. 28. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!