Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kell ilyenkor szőrteleníteni?...

Kell ilyenkor szőrteleníteni? Ha igen, hogyan?

Figyelt kérdés
El szeretnék menni az SZTK-ba a sebészetre, mert 99,99%, hogy aranyerem van. :-S Gondolom, az orvos majd benyúl a végbélnyíláson, hogy kitapintsa. Azt szeretném kérdezni, hogy ott hogyan lehet szőrteleníteni, és hogy vajon mennyire gáz, ha nem sikerül jól?
2010. ápr. 10. 18:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem felesleges, o ott ugysem azt nezi, szerintem hagyhatod ugy nyugodtan:)
2010. ápr. 10. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mi a fenének szenvednél?Nem nézi,hanem érzi.Tehát a kezével nem lát.És még 5 éve sem volt divat ez a baromi nagy szőrtelenítés.Volt aranyér akkor is volt:-))
2010. ápr. 10. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nem biztos benyul mivel az aranyer kivulrol is latszik -pont ez a baj. szerintem folosleges szorteleniteni, amugyis keyes es rizikos zona, aranyerrel meg plane. veletlenul megvagod magad es maris komoly bajban lehetsz.
2010. ápr. 10. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Oké, köszi a válaszokat! De épp, ha nyúl be, mert kívülről is látja, akkor gáz, ha szőrös vagyok. Amúgy megnéztem a honlapon, és sajna mindkét orvos férfi, ráadásul az egyik vszínűleg fiatal - legalábbis a nevéből ítélve. :-/ Így még kellemetlenebb. Komolyan, egy nőorvosnak jobban örülnék (én is lány vagyok).
2010. ápr. 10. 19:19
 5/5 A kérdező kommentje:
Kihagytam egy szót: "... épp, ha NEM nyúl be... "
2010. ápr. 10. 19:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!