Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Csak nekem van ennyi gondom...

Csak nekem van ennyi gondom az orvosokkal?

Figyelt kérdés

Lassan mar tenyleg azt hiszem bennem van a hiba. Rengeteget jarok orvoshoz, mivel nem jön a baba, senki nem tudja miert. Mar reg lemondtam arrol, hogy Sztk-ra kezeljenek, de azt nem hittem, hogy. a maganszektor is ennyire fosch. Nem küldik el a leletet, pedig a datumozas szerint 3 napja kesz, az orvos kerte küljem at e-mailben. Az e-mailre lassan 10 napja nem reagal, ha felhivom nem elerhetö, persze szolnak neki, jelentkeznek, aztan semmi. Kb. ugy erzem: perkaltal, most mar hagyjal minket beken. Es ez egy elismert egeszsegközpont.

De mashol sem jobb a helyzet, külföldön belföldön, mindenhol ezt tapasztalom, jobban vagy kevesbe, de vegeredmenyben senkit sem erdekel a problemam. Volt olyan akinek 15 eve voltam a paciense, es a vegen közhelyekkel razott le.

Es ami a legszörnyübb, hogy mar csak olyan helyeken probalkozok, amikrol sok pozitiv velemenyt olvasni, velem altalaban mindenhol igy viselkednek. Most komolyab mas igy jar igy, vagy bennem van a hiba?


2016. ápr. 28. 15:56
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!