Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől sistereg a fülem?

Jelta kérdése:

Mitől sistereg a fülem?

Figyelt kérdés
Van egy állandó sistergős hang a bal fülemben valamikor kifejezetten hallom de reggelente egyáltalán nem. Sokszor van az, hogy hirtelen el kezd csengeni a fülem aztán abbamarad. Kb. fél éve figyeltem meg először ezt a furcsa dolgot. Fül orr gégész azt mondta stressz... kicsit stresszes időszakon vagyok túl de azért annyira nem volt az sem durva... azt is észrevettem, hogy ha harapok de csak addig amíg erőt fejtek ki pl. kenyérhéjat akkor a harapás miatt felerősödik ez a sziszegés vagy ha ásítok akkor is. Illetve még akkor is ha az állkapcsomat megfeszítem akár előretolással vagy ha oldalra akkor is. Kicsit zavaró úgyhogy jó lenne ha valakinek lenne valami ötlete merre induljak el. Ami még esetleg gond lehet?! Van a fogsorom bal oldalán az egyik rágófogamon egy lyuk és ha ráharapok akkor szokott is fájni ez okozhatja ha már régebb óta áll fent? Előre is köszönöm a segítő válaszokat!
2016. ápr. 4. 07:04
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!