Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Sűrgős! Nem rég kezdtem...

Sűrgős! Nem rég kezdtem tágítani a fülem. Kissé begyulladt, bedagatt, vérzett is. Valaki aki jártas ebben? (Többi lentebb. )

Figyelt kérdés

1 nappal ezelőtt vettem újra, egy kicsivel nagyobb méretű csigát. 2mm.

No és az van, hogy lehet megerőltettem ezt a tágítàst. A lényeg hogy ugye most egy kicsit dagadt, fájósabb is. Plusz, ma mikor sikerült teljesen belehúzni, nap végére mikor kivettem, vérezni kezdett. Gennyezni nem gennyezett.


Na a lényeg, hogy megvolt a lefertőtlenítés is. ( természetesen ezt a műveletet kezdet óta csináltam.)


A kérdés az, hogy a tágítót ilyenkor ugye vissza kell rakni, es benne kell hagyni?.

Mert most vissza tettem.


Ok. Értelmetlen a fogalmazásom... De aki megérti s normálisan is tud válaszolni, annak nagyon köszönöm

:-).

Nem érdekel negatív komment.



2016. márc. 24. 22:48
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Bőrgyógyászt keressél fel, mert ez kezelést igényel. Nem akarlak ijesztgetni, de gondolom te sem szeretnéd, ha egy rák miatt lekapnák a füledet.
2016. márc. 24. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ez természetes..Néha akkor is ha nem sietsz.

Tisztitgasd,fertőtlenítsd vedd ki az ékszert had szelőzzön a füled...Pár nap és lemegy a gyulladás:) nekem kb 7-8× fordult elő két fülemen..Mára 30milinél tartok..

2016. ápr. 17. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Végre egy normális komment :,D köszönöm segítséget :3
2016. ápr. 20. 18:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!