Állatorvos belém szúrta az eboltást, lehet bajom?
![*](http://static.gyakorikerdesek.hu/p/vsz2.png)
![*](http://static.gyakorikerdesek.hu/p/vsz2.png)
![*](http://static.gyakorikerdesek.hu/p/vsz2.png)
![*](http://static.gyakorikerdesek.hu/p/vsz2.png)
![*](http://static.gyakorikerdesek.hu/p/vsz1.png)
Az embereknek szánt vakcina elölt vírust tartalmaz, a kutyáké pedig élő attenuáltat, ezen kívül az egyéb összetevőkben, vivőanyagokban is van különbség. De valószínűleg nem lesz tőle bajod.
Viszont kételkedem abban, hogy maga az oltóanyag beléd ment volna. A fecskendőt akkor nyomja le a doki, amikor már beszúrta a kutyába, előtte csak egy cseppet enged ki a levegő kinyomása miatt, szóval valami egészen minimális cucc kerülhetett beléd (ha egyáltalán került). Mert gondolom nem nyomta be egészen a bőröd alá. A csípést a szúrás miatt érezhetted, a kutyákat vastagabb tűvel szúrják, mint az embert. Ha tényleg beléd ment volna, a doki sem intézte volna el egy hoppával.
Mindenesetre egy normális dokit nem ártana megkérdezni, ha már az állatdoki nem mondott semmit.
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!