Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Árthatok azzal magamnak ha...

Árthatok azzal magamnak ha túlhajtom magam? (biciklizés)

Figyelt kérdés

Nyáron 50km volt a rekordom és azóta majdnem, hogy semennyit sem mentem csak előző héten vasárnap 35km-t és ma 98km-t.

A gond csak az, hogy alig akartam megállni pedig már minden bajom volt. A lábam és a combom is már alig bírta de én csak tovább és tovább akartam hajtani magam.

Meg a vége felé már a térdem is elkezdett fájni és attól félek, hogy ha ezt rendszeresen csinálom vagy legközelebb mégjobban kihajtom magam nem-e lesz ebből valami gond.

5óra 47percet bicikliztem és a napi kalória szükségletem több mint harmadát elégettem és csak azért hagytam abba mert telefonon mértem, hogy mennyit megyek és már kezdett vészesen lemerülni. Bár szerintem ha nem merül le akkor se mentem volna sokkal többet.



2016. márc. 19. 22:42
 1/4 anonim ***** válasza:
A határokat feszegetni kell, de azért hívják túlhajtásnak mert az már túlzás. Nem vagyok orvos, de ha már majd meg halsz az semmi képp sem hasznos dolog.
2016. márc. 19. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igazából csak a térdem miatt aggódok a legjobban mert ha valami baja lesz akkor abba kéne hagynom a sportolást és az elég szarul érintene.
2016. márc. 19. 22:56
 3/4 A kérdező kommentje:
De szerencsére miután abbahagytam kevesebb mint egy óra alatt elmúlt a fájdalom.
2016. márc. 19. 22:57
 4/4 anonim ***** válasza:
visszér, porckopás, ha még meg is fázik a térded 50 évesen nem fogsz bírni felállni, stb
2016. márc. 24. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!