Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lehet az oka az alabbi...

Mi lehet az oka az alabbi tuneteknek?

Figyelt kérdés
Kb kicsivel tobb mint egy honapja kezdodott, hogy a kezem meg a labam nagyon gyengenek ereztem es sokszor nehezen tudtam emelni a labfejemet ezt onnan vettem eszre hogy az utpatkaba bevertem. Ezt kovetoen az egesz testemen elkezdtek rangani az izmok , ami azota is tart es tarsul hozza egyfajta kordinalatlan jaras es remeges. Az izmaimat nagOn gyengenek erzem es pl ha kisebb erot fejtek ki remegnek. Az arcom rang a fejem remeg es mindennap 37,3 a hoemelkedesem. Nagyon meg vagyok ijedve. Voltam vervetelen, neurologian, koponya mri mellkas ct minden, hasi uh. Minden ok kihez kene fordulnom eddig nem volt semmi ilyen bajom. Panikbeteg vagyok es 10 eve szedek antidepresszanst de ilyen panaszaim nem voltak tole soha. A pszichiater szerint nem a gyogszertol van. Koszi a segitseget 28/f

2016. márc. 18. 17:14
 1/8 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem hog szedek magneziumot es d vitamint mert az alacsony volta a vervetelnel. Nagyon koszonom a valaszokat!
2016. márc. 18. 17:20
 2/8 anonim ***** válasza:

A panikbetegseg egy folyamatos keszenletben tartja a testet. Igy meggyengul az immunrendszer, gyorsan kiurulnek a fontos tapanyagok, vagy fel sem szivodnak rendesen.

En is voltam panikbeteg, de gyogyszer nelkul vittem vegig, mig ra nem jottem az okara, es el nem engedtem a multat.

Magneziumot szedek (a javallt ketszereset, nekem ez valt be remegesre) es egeszsegesen, tapanyagokban valoban gazdag eteleket eszem.

Erdemes lenne vervetelt csinalni pajzsmirigy hormonra is, illetve vitamin-szint ellenorzesre is.

2016. márc. 20. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Most vettem csak eszre a kommentedet...-.-

Bocsi.


Akkor a magneziumot folytasd csak, es nezesd meg a pajzsmirigyhormonokat, legyszi. Nekem az okozott vegtagremegest es hosszu panikbetegseget. Szelennel es magneziummal, no meg csopogtetos D-vitaminnal mult el.

2016. márc. 20. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Bocsi, hogy megjnt irok, de a pajzsmirigybetegseg tud meg folyamatos hoemelkedest produkalni. Nekem autoimmun tulmukodesem volt. Ma mar tokeletesek az ertekeim.
2016. márc. 20. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat a pajzsmirigyet neztek tsh illetve remelem jol irom t3 es t4 es minden a hataron belul volt boven. Akkor magnezium folytatasa kellene, pedig mar szedem vagy 2 hete :(
2016. márc. 20. 21:04
 6/8 anonim ***** válasza:

Akkor "csak" jol kimerult a szervezeted. Sajnos a panikbetegseg felgyorsitja az anyagcseret.

Mikor kezdodott az elso rohamod? Milyen esemenyhez volt kotheto?

2016. márc. 20. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hat a vicces az egeszben hogy nem volt rohamom hanem egyik este lefekvesnel azt vettem eszre h nehezen tudom behajlitani a kezem es a labam meg ugy ereztem h mintha hileraktiv lenne alig tudtam leallitani. Hozzatartozik hogy december ota sokat stresszeltem a munkam miatt meg hajlamos vagyok kis dolgokon is szorongani. Ezt kovetoen szepen lassan jott minden masnap a labaimbom es a kezembol ment ki az ero izomrangas mindenhol kodos gondolkodas botladozo jaras hoemelkedes stb neurologus azt mondta h szorongok de csinaltatott egy koponya mrit azert ami jo lett. Es azota nem mulik el es nagyon zavaro mert nem vagyok jol.
2016. márc. 20. 21:39
 8/8 A kérdező kommentje:
Ja es a remeges....most pl az ujjaim szorakoznak velem..
2016. márc. 20. 21:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!