Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Akinek volt vastagbélpolipja...

Akinek volt vastagbélpolipja és voltak tünetei mik voltak azok?

Figyelt kérdés
2016. márc. 17. 07:27
 1/5 anonim ***** válasza:
anyukámnak volt,neki évek óta iszonyatosan rossz az emésztése,de talán az volt egy tünet,meg az utóbbi időben sok alhasi fájdalom,ilyesmi..érezte,hogy valami nincs rendben...el is ment orvoshoz,most műtötték a múlt hónapban,minden rendben vele azóta,nagyon gyorsan lezajlott az egész
2016. márc. 17. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Véres széklet.
2016. márc. 17. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Elsőtől kérdezem, hogy sikerült a műtét?

Nagyobb polipja volt azért kellett műteni?

2016. márc. 17. 09:47
 4/5 anonim ***** válasza:
első vagyok! volt nagyobb meg több kisebb is,meg anyukám volt már daganatos,így nem akartak kockáztatni(hála istennek,azt is időben észrevették),szóval megműtötték. a műtét reggelén ment,másnap már jött haza,altatásban műtötték,6 napig kellett "különleges" étkezést tartani(nem ehetett cukrot,kenyeret),csirkemellet evett natúran leginkább,natúr joghurtot,kefirt,zöldséget,gyümölcsöt,szóval nem volt amúgy semmi extra. pár napig azért még fájt neki,de már ment dolgozni is,meg minden,2 napot volt itthon a műtét után összesen. nem tudom mennyiben befolyásoló tényező,hogy ő magánklinikán volt,a biztosítója fizette az egész procedúrát a kórház által kért szállásíjat kivéve arra az éjszakára,ha valakinek van biztosítása,akkor szerintem az ilyet érdemes nem sztk-ban műttetni,legalábbis ez a tapasztalat alapján.
2016. márc. 17. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Koszonom.

Nagyon felek hogy daganatom van. 7 hete faj az alhasam enyhen most.ar ket hete viszont erosen.

2016. márc. 19. 08:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!