Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha valaki füvezik, be van...

Ha valaki füvezik, be van tépve akkor tudja kontrollálni, hogy mit csinál? Utána emlékszik mindenre?

Figyelt kérdés
Nincsenek olyan hatásai mint az alkoholnak? Hogy nem mindenre emlékszel, meg nem tudod mit csinálsz, hülyeségeket csinálsz?

2016. febr. 13. 20:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg Császár Elődöt... -.-
2016. febr. 13. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
1x próbáltam, de akkor sem voltam csontra beállva...valahol hasonlít picit a részeg állapothoz, de valahogy tisztább, meg persze kellemesebb.
2016. febr. 13. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2es vagyok. de ezt ne vegye reklámnak senki, mert sajnos van volt olyan osztálytársam, aki ilyenek miatt hosszú korházi kezelésekre járt, nem mondom, hogy csak füvet szívott, de főleg azt. Ettől függetlenül lehet jótékony hatása is, de manapság ezeket a szintetikus szarokat is keverik, meg kitudja mennyire tiszta az amit megveszel én már csak ezért se ajánlanám.
2016. febr. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is 1x próbáltam, messze nem tiniként. És csak egy fél szálat, de soha többet. Én hülyeséget csináltam, gátlástalanul. Nagyon szégyelltem magam utána.
2016. febr. 13. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Azért ez a fűre sokkal kevésbé jellemző. Legalábbis a rendes fűre. Én soha nem tudtam magam úgy taccsra vágni, mint ahogy az az alkohollal párszor összejött.
2016. febr. 16. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Tudja.

Az igaz,hogy úgy nem lehet szétvágni magad mint a szesztől.Legalábbis felfogásban nem,tekintetben lehet.

Én nem hadonlitanám a szeszhez,teljesen más.

De vannak ennek is fokozatai,mint a beba@sz@ásnak is.

Tegyük fel,mikor iszol,iszol és hát a végére be is rugsz.Ezt gondolom ismeri aki iszik,meg a másnaposságot is.

Na akkor mist nézzük a kendert.

Amit persze mi sem ismerünk,csak olvastuk valahol...

Bizseregsz,kellemesebb,lazább minden-->spicces vagy

Betépsz-->kellemesen ittas vagy

Kész vagy-->bebazstál

Sokat szivtál-->támolyogva keresed az ágyad

Nem vagy kész...-->öntudatlanul fetrengsz valahol részegen

Másnap-->másnaposság


Bizseregsz=nagy öröm,pl megszereztél egy srácot vagy egy lányt és mikor piáltál kellemesen egy et,na a kettő közötti külömbség,ami ugyan az csaj teljesen más.

Betépsz=szivesen lazulsz de társaságban is elvagy.kaja,tv,séta,poénok,chilling...

Kész vagy=inkáb pihizel,lazulsz,csipegetsz,zene,joga,lényeg a nyugodtság.

Sokat szivtál=néha mondasz furcsa dolgokat,vagy beszélsz hülyeséget,hogy finom ah ibolya íze,de legjobban a harmóniára vágysz.Ez kinek mi,mondjuk egy horgászás,vagy csak egy otthoni bóbiskázás...

Nem vagy kész=ez ag a fázis mikor kiütöted magad,de nem fogsz a kuládban feküdni mint részegen,hanem úgy döntesz alszol egyet.Persze nen kinn az utcán hanem otthon,haveroknál,hegyen,pecahelyen stb stb


De kihangsúlyoznám,hogy agressziót sehol nem irtam,úgy mint az alkoholtól mámoros embereknél mikor izmosra itták maguk.


Illetve senkinek sem javaslom a használatát,az itt leirtak a médiából,utcáról összeszedett emlékek....

2016. ápr. 1. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!