Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Egy daganat 5 hónap alatt...

Egy daganat 5 hónap alatt mennyit nő? létezik hogy gyerekfejnagyságúra megnő és hogy előtte öt hónappal még semmi nem volt?

Figyelt kérdés
2016. jan. 29. 10:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Igen. Vannak agresszíven növekedő daganatok.
2016. jan. 29. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%

A kérdésre nem tudom a választ: Nekem "csak" basalioma nevű bőrrákom volt ami sorvadással és nem növekedéssel jár. De ez a két videó volt az első infó aminek köszönhettem hogy teljesen meggyógyultam:


Rákgyógyítás 1. - Tullio Simonini - szódabikarbóna

https://www.youtube.com/watch?v=B8T0uOuYyGw


Rákgyógyítás 2. - Tullio Simonini - szódabikarbóna

https://www.youtube.com/watch?v=Mb-S_1vW96Q


A kissé hosszú videó röviden: Felfedezték hogy szódabikarbóna oldatot "adagolva" a rákos burjánzásba, az elpusztul. Ellentétben a jól profitáló sugár- és kemoterápiával. A rákos orvosok a videón szereplő kezelést alkalmazzák önmagukon. Nemhogy a betegeiken alkalmazott sugár- és kemoterápiát alkalmaznák és a méregdrága gyógyszereket szednék ők is. Mi bajuk lehet az utóbbiakkal az orvosoknak? Hisz "eladják" a betegeiknek? :))

2016. jan. 29. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
kedves utolsó, ha nem látsz bele a folyamatokba, akkor inkább ne írj ökörségeket..., nettó hülyeség, amit a gyógyszergyárakról állítasz
2016. jan. 29. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
# 3: Köszönjük doktor úr a véleményét. Évekig sorvadt a basalioma visszamaradt része, amit szakszerűtlenül távolítottak el, körömmel lekaparták. Majd néhány hónap múlva a szódabikarbónás áztatás után visszafordult a sorvadás és a szövetvizsgálat eredménye NEGATÍV lett. Ha ez neked hülyeség akkor alkalmazz sugár- és kemoterápíát ha ne aggy isten szükséged lenne rá.
2016. jan. 29. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

# 3:

A szalicilt az Unió betiltotta. Majd a tévé is reklámozza az Aspirint és a Kalmopirynt, ami ezt tartalmaz.

Volt 1 szemölcsöm, amit levetettem. A klinikán véletlenül hallottam amint egymás közt mondták az orvosok hogy úgy csinálják hogy vissza is járjon a vendég. Nem, nem tévedés! Majd 3 nőtt ki helyette. Aztán almaecettel távolítottam el otthon, így.

Szemölcs eltávolítása almaecettel

[link]

Azóta évek alatt sem nőtt ki egy sem. De tudom, neked ez hülyeség. Az lenne a meglepő ha az emberek az igazság oldalán állnának.

2016. jan. 29. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
És a gyógyulás után az orvosok érzékeltették velem hogy milyen smucig alak vagyok amiért a kb. 100 ezer Ft-os rákgyógyszert nem váltottam ki és nem hoztam profitot az eü-nek és gyógyszeriparnak. Miért, ha beteg vagyok akkor kötelességem gazdaggá tenni másokat? Vagy anélkül is a havi 7000 Ft-os TB-vel?
2016. jan. 29. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Mellélőttél, mert közgazdász vagyok. ;) Ha meg tudod, hogy egy orvos kihasznál, akkor az már a te hülyeséged, hogy továbbra is visszajársz és nem teszel ellene feljelentést.

Az, hogy te találkoztál egy ilyen kontárral közel nem jelenti azt, hogy mindegyik ilyen..., plusz továbbra sem látsz bele a gyógyszeripar működésébe.

2016. jan. 29. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
#6 milyen gyógyszer volt? Ha elfogadott, hatásos daganat ellenes akkor a betegnek nem 100 ezer Ft-ért adják! Sokszor csak a 300 Ft-os dobozdijat kell kifizetniuk. Azért vigyázz mit ajánlasz! Ha egy melanomas a tanácsodat követi nagyonnagyon hamar meg fog halni, mert rövid idő alatt tele lesz áttétel!
2016. jan. 29. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

# 8: Már nem tudom a gyógyszer nevét mert a vény a kukában landolt.

Nem tanácsoltam egyetlen melanomásnak és más bőrrákosnak sem semmit.

Én csak leírtam a saját esetemet. Azt hogy az egészségügyben úgy távolították el a basaliomámat hogy maradt a helyén rákos sejt bőven. Mert utána az évek során fokozatosan sorvadt ott a szövet és az izom, évekig rettegtem, még a megjelenésem is elárult mindent. Aztán az interneten került elém az infó a szódabikarbonátról, az meg 1-2 hónap alatt nem csak megállította a sorvadást hanem vissza is nőtt az elváltozás. Tehát én NEM távolítottam el melanomát vagy más bőrrákot, azt a kórházban kaparták le. Én csak az utána következő sorvadást gyógyítottam meg.

Ismétlem, NEM tanácsolok egyik rákosnak sem semmit, mert én csak egy gépészmérnök vagyok és nem orvos. Csupán arra céloztam még az esetleírással, hogy ha már minden orvos közli egy rákossal a halála időpontját, akkor próbálja ki a szódabikarbónát, mert hátha nem véletlen az hogy fent van a YouTube-on a 2. válaszban belinkelt két videó. Természetesen nem én raktam fel és nem is én vagyok az ott szereplő egyik orvos sem és nem is fizet nekem senki jutalékot a "reklámért". :))

Ha meg senki nem említené meg az ilyen gyógyulásait, akkor hogyan fejlődne a rákgyógyítás? Vagy ha a két említett videóhoz hasonlóan senki sem tenné közzé felfedezését? A tudománynak haladnia kell, szerintem. Az más kérdés hogy sajnos ma is sok embert nyilvánítanak emiatt eretneknek. Elég szomorú.

2016. jan. 29. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Megdöbbentett a 8. válasz. Ezek szerint jobb ha nem is beszélek senkinek a gyógyulásomról, hátha más is követi és nem válik be neki. Nagyon érdekes helyzet. Ha meg senki sem beszél róla, akkor meg az információ hiánya miatt halnak meg a rákban. Hmm, mégérdekesebb helyzet!
2016. jan. 29. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!