Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit jelent az átlátszó köröm?

Mit jelent az átlátszó köröm?

Figyelt kérdés
Régebben nem tapasztaltam, talán azért, mert nem is növesztettem a körmöm, vagy nem érdekelt. Viszont mostanában, mint minden 16 éves lány, erre is gondot fordítok, főleg, mivel lakkozni nem szeretek. Egy ideje azt vettem észre, hogy ha megnő a körmöm (kb. 1-2 milliméter a fehér rész), akkor a körmöm teteje általában nem átlátszó, hanem fehér, mint ahogy a nagykönyvben meg van írva, de a körömágyhoz közeli, belső rész szinte teljesen átlátszó. Ha mögé helyezek valamit, tisztán látni, kicsit szépiás árnyalatban, de nagyon jól átlátni rajta. Mindemellett gyengék, nem törnek, de nagyon hajlékonyak... Mit jelenthet ez? Mit kéne tennem ellene?

2016. jan. 2. 01:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem is ugyanilyen!!
2016. jan. 2. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
24%
Szerintem vitaminhiány,egyél sok gyümölcsöt,igyál sok folyadékot.
2016. jan. 2. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!