Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogy szerezhetnék meg egy...

Hogy szerezhetnék meg egy gyógyszert, amit csak receptre lehet kapni?

Figyelt kérdés

egyrészt a háziorvosom messze van, nem tudok beutalást kérni, időpontot csak nagyon drágán lehet kérni és ott lehet hiába könyörgök nem azt fogják felírni amit kell, hajlandó lennék a gyógyszer kétszeresét zsebbe kifizetni a dokinak csak írja fel, nem hiszem el, hogy ez a gátja az egészségemnek...

ezt a gyógyszert egyébként Ausztráliában, Uk/-ban USA-ban recept nélkül lehet kapni...borzalmas a magyar egészségügy, még annak is gátját szabják, hogy gyógyszert vehessek drágán..


2015. dec. 31. 09:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Bemész egy gyógyszertárba és azt mondod: szeretném xy gyógyszert megvenni, viszed a regi papirt hogy te már ezt szedted,csak most nincs recepted,de majd hétfőn hozol receptet.Azután meg vagy viszel receptet vagy nem:-)). Melyik gyógyszerről van szó amúgy,mitől olyan titkos,vagy milyen betegségre kell?
2015. dec. 31. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Attól még, hogy nyugaton recept nélkül adják még nem biztos, hogy az a jó. Nézd meg az egész társadalmukat milyen emberek rohangálnak ott.


Egyébként besétálsz ügyeletre, viszed a papírokat, hogy ezt szeded, recept kéne és felírják.

2015. dec. 31. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Milyen gyógyszer?
2015. dec. 31. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Melyik az a gyógyszer,amit angol nyelvterületen recept nélkül adnak,nálunk meg nem? Nem tod leírni a nevét? Majd én megmondom jó-e az neked vagy nem; én nem vagyok gyógyszerész,de a nejem az! Már elég jól kiokosodtam mellette én is(-igaz én csak vegyészmérnök vagyok)
2015. dec. 31. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!