Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Aranyerem van? Mit tudtok ra...

Aranyerem van? Mit tudtok ra ajanlani? 16L (tobbi lent)

Figyelt kérdés

Par hete kezdodott, amikor nagywc utan apro vercsikot lattam a papiron. Aztan mar viszketni es csipni is kezdett a fenekem es piros is volt. Aztan amikor megjott, akkor elmult. Most nincs meg es megint kezd visszajonni az a csipo erzes, bar most nem volt ver a wc papiron.

Lehetseges hogy aranyerem van?

Ha igen, mit ajanlotok, mit csinaljak? Sosem fog elmulni veglegesen, vagy van ra esely? Tapasztalatok? Valami hazi praktika?

Ha pedig nem aranyer, akkor mi lehet meg ezek alapjan?


Nagyon orulnek a valaszoknak, kicsit ketsegbe vagyok esve.



2015. dec. 11. 23:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen aranyér lehet, ha egyszer kijött, akkor időszakosan előjönn. Amit tehetsz: több folyadék, rostos ételek, több mozgás. Székelés után rögtön mosakodj meg, nem szükséges tusfürdőt vagy szappant hazsnálnod odalent, mert csak szárítja a bőrt, lehetőleg hosszúideig áztasd magad. Használj nedves törlőpapírt az kiméli a bőrt. Esetleg vehetsz rá kenőcsőt vagy kúpot.
2015. dec. 11. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha elmész wécére ne erőlködj, mert attól csak rosszabb lesz.
2015. dec. 11. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Megneztem tukorben es most nem a fenekem korul piros (nem is ott csip), hanem kicsit elorebb. Talan ugy tudnam leirni, hogy a gattal egyvonalban, de kicsit kijjebb, ket oldalt.

Remelem igy ertheto...

Szoval ez igy meg mindig biztos hogy aranyer? Nem lehet valami mas?

2015. dec. 13. 13:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!