Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lehetett? Kokain vagy...

Mi lehetett? Kokain vagy valami gyógyszer összetörve?

Figyelt kérdés
Apukám 6évig crack és cocain függő volt viszont egyik nap a szobályába találtam alufliába fehr port nagyobb darabokba meg egy kis dobozt amibe cska por volt, vittem egy kicsit belőle és megkéreztem egy "hozzáértőt" h szerinte ez cocain e aztmondta h nem mert nem érzett tőle semmit, de akkor milehet az?nagyott csalódtam apukámban h ezt megtaláltma nagyonfáj h mégmindig csinálja
2010. márc. 22. 20:42
 1/2 anonim ***** válasza:

A szakértő kezében tartotta, elmondta a véleményét.

Mi itt annyit tudunk, hopgy fehér por, nem láttuk, és nem vagyunk szakértők.

2010. márc. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha esetleg megint találsz nála rakj egy nagyon keveset a nyelvedre.Tényleg csak anyyit, amennyi megmarad a száraz kisujjad hegyén ha belenyomod a cuccba.Ha zsibbad a nyelved akkor az koko.

De azonnal köpd ki akármi is az és mosd ki a szádat.És nehogy lenyelj belőle egy kicsit se.

De a legegyszerűbb ha megkérded apukádat.

2010. máj. 5. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!