Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szemüvegkeretem papucsa bevág...

Szemüvegkeretem papucsa bevág egészen a csontig, nagyon fáj, hogy lehet ezt kivédeni?

Figyelt kérdés

Most csináltattam új szemüveget,direkt kérésem volt,hogy olyan keretet adjanak,ami nem fogja megfájdítani az orrcsontomat,ami nem fog bevágni.A lencsém vékonyított,

nem ,,szódásüveg" vastagságú.Nagyon bosszantó,hogy becsaptak és elkeserítő,hogy csontig bevágva lila foltot hagy az orrom két oldalára.Itthon bútorszövetből egy kis darabot az orromra teszek,erre jön rá a szemüveg.


2015. dec. 8. 22:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha most csináltattad, most kell visszavinni!
2015. dec. 8. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nem tudom visszavinni,mert legfeljebb azt fogják mondani,hogy minek választottam ezt a keretet,nem?Egyébként meg multifokális,tehát nem tologathatom,vagy emelgethetem,mert egy bizonyos viselési távolsághoz lett bemérve.

Milyen a jó szemüvegkeret vagy lencse vagy együtt a kettő,ami nem fájdítja meg az orrcsontot?

2015. dec. 8. 22:43
 3/6 anonim ***** válasza:
Nyugi.Visszaviszed,hogy húzzák szét az orrtámaszokat.Lehet csak elfelejtették.Kb.fél perces munka.
2015. dec. 8. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

VISSZA KELL VINNI!!!!!!!!

BEÁLLÍTJÁK!

2015. dec. 9. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is visszavinném. Mi két év garanciát is kértünk rá, neked nincs? Bár szerintem anélkül is ki kellene javítaniuk. Vidd vissza.
2015. dec. 9. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Még garanciális,de attól is tartok,ha kitágítják a ..bakot"a bőrömhöz fog érni a fém szemüvegkeret,s nekem pedig fémallergiám van.
2015. dec. 9. 22:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!