Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért jön rám a sírás? (bővebb...

Miért jön rám a sírás? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Hogyha valami problémám van, (lehet az kicsi probléma is) és valakinek el akarom mondani, vagy beszélni róla akkor képtelen vagyok, mert ahogy elkezdem, máris kitörik belőlem a sírás, és közbe meg nem is olyan nagy dolog...képtelen vagyok uralkodni a síráson, mintha valaki más irányítana. Akkor is ez van, ha egyedül vagyok és arra gondolok, viszont amint valami más jut az eszembe, akkor nem... és az ebben a furcsa, hogy ha írásban beszélek róla valakinek akkor nem annyira, például most se érzek semmit ahogy ezt írom, de ha valakinek mondani kéne akkor tuti elsírnám magam... a másik meg, hogy ha elsírom magam és kérdezik, hogy mi a baj (mert feltételezik, hogy nagy baj van ha sírok, pedig nem, csak nem tudom visszatartani), akkor nem jön ki hang a torkomon sírás közben...

Most biztos arra gondoltok, hogy túlerzékeny vagyok, pedig ha mondjuk nézek egy szomorú filmet, akkor egyáltalán nem tudok sírni rajta... Kérlek segítsetek, mert kétségbe vagyok esve, hogy ez miért van. :(



2015. dec. 3. 14:46
 1/1 anonim ***** válasza:

Ez szerintem valamiféle emberi félelem. Mármint elmondani a problémád élőben. Gépen keresztül amúgy is mindenki "menő" életben meg már nem annyira..

Szerintem irány a pszichológus! :) Ő majd segít leküzdeni ezt a problémát.

Munkahelyen nem igazán tolerálnák, hogy ha valami baj van Te bőgve mennél segítséget kérni. Hamar el is kezdenének cikizni..

2015. dec. 3. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!