Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nagyon izzad a tenyerem és a...

Nagyon izzad a tenyerem és a talpam amint egy picit elkezdek izgulni, néha meg akkor is ha nem izgulok semmin. Mitől lehet ez? Van-e valami megoldás hogy ne izzadjon a tenyerem/talpam?

Figyelt kérdés
Nem dohányzom, nem iszok alkoholt, nem drogozok, ha ennek valami köze lenne ehhez.
2010. márc. 21. 16:15
 1/8 anonim ***** válasza:
A stressztől ez símán lehet... Sajna erre nincs nagyon megoldás, szorongáscsökkentőt emiatt ne szedj, talán ha valmai relaxációs gyakorlatot tanulnál, pl. autogén tréninget, az segíthetne.
2010. márc. 21. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

nekem is ugyanez van születésemtől fogva most 20éves vagyok és az orvos csak annyit mond biztos sokat stresszelek

hülyeség...mert mindig ilyen akaratomtól független

pl egy szülinapi buliban is

ott hol a stressz??

2010. márc. 21. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nekem is ez van és ez nagyon zavaró:( van hogy simán tvzés közben is.. nagyon rossz.. ráadásul most jön a nyár a nagy melegek, még inkább ez lesz és még papucsot se tudok felvenni kintre, az utcára mert a végén lecsúszik rólam úgy izzad a lábam a barátom kezét meg megfogni se merem.. :(

Nem tudom mi lehetne rá a megoldás, de ha van ilyen annak én is örülnék addig meg stresszelek tovább, hogy jaj ne izzadok, amitől persze még jobban izzadok.. :( amúgy azt hiszem ez vmi pajzsmirigy túlműködés.. meg egyszer olvastam valami olyasmit, hogy van egy eljárás amikor a problémás területre pl a tenyeredbe vmit fecskendeznek tű segítségével, állítólag annyira nem is fáj és az pl fél évig is hat, leállítja, megszünteti, hogy csak úgy izzadjunk. Sajnos az eljárás pontos nevére nem emlékszem, de gondolom jó drága is lehet:( Esetleg vmi bőrgyógyászt felkeresni vagy áhhh.. már én sem reménykedem semmiben.. :((((

Bocs ha hosszú lett..

2010. márc. 21. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nekem is ez van és ez nagyon zavaró:( van hogy simán tvzés közben is.. nagyon rossz.. ráadásul most jön a nyár a nagy melegek, még inkább ez lesz és még papucsot se tudok felvenni kintre, az utcára mert a végén lecsúszik rólam úgy izzad a lábam a barátom kezét meg megfogni se merem.. :(

Nem tudom mi lehetne rá a megoldás, de ha van ilyen annak én is örülnék addig meg stresszelek tovább, hogy jaj ne izzadok, amitől persze még jobban izzadok.. :( amúgy azt hiszem ez vmi pajzsmirigy túlműködés.. meg egyszer olvastam valami olyasmit, hogy van egy eljárás amikor a problémás területre pl a tenyeredbe vmit fecskendeznek tű segítségével, állítólag annyira nem is fáj és az pl fél évig is hat, leállítja, megszünteti, hogy csak úgy izzadjunk. Sajnos az eljárás pontos nevére nem emlékszem, de gondolom jó drága is lehet:( Esetleg vmi bőrgyógyászt felkeresni vagy áhhh.. már én sem reménykedem semmiben.. :((((

Bocs ha hosszú lett..

19/L

2010. márc. 21. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Juj bocs h kétszer küldtem el, csak közben a netem is elment egy kis időre..
2010. márc. 21. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

nekem is ez:( de ez olyan rossz:((

a mindennapjainkban ottvan:((


de örüljünk hogy csak ez és nem komolyabb bajunk van nekem ezt mondta anyukám:(

20/L

2010. márc. 21. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

elég komoly ez...


most azt tervezem hogy kevesebb folyadékot iszok ezáltal elvileg nem is tud izzadni a kezem annyira...próbálta már valaki? :D


(amúgy kell lennie valamilyen megoldásnak ha ennyi embernek ez a baja...)

2010. márc. 21. 18:47
 8/8 anonim ***** válasza:
16:50es vagyok én volt h napi fél litert ittam vagy annyit se, mert elhanyagoltam a folyadékbevitelem (nem amiatt h ne izzadjak) és még úgy is izzadtam, úgyhogy ez nálam ha úgy vesszük nem jött be, viszont ha keveset iszol a vesédet teszed tönkre, úgyhogy sajnos ez a megoldás se segítene rajtunk:( pedig úgy örülnék végre valaminek, ami használna:((((
2010. márc. 21. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!