Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Esetleg aranyér?

Esetleg aranyér?

Figyelt kérdés

sziasztok!

4nappal ezelőtt sszékrekedésem volt fájt is picit törléskor friss vér a papiron. Azótania fáj a székelés és a kevés vér jelen van. Esetleg megrepedt egy ér és az székeléskor újra fel sérül vagy aranyérre gyanakodjak..



2015. nov. 18. 08:26
 1/7 gömbicica ***** válasza:

tedd rendszeressé az életbe a nedves WC papirt, és valamilyen lehetőség szerint gyógynövényes aranyér kenőcsöt.

egyél rostos táplálékot, jó tud lenne mondjuk kajába, yoghurtba... egy kis utifümaghéj, vagy korpa.

fontos lenne a megfelelő folyadékbevitel.


lehet igen az aranyér előfutára. de jól karbantartható.

legalábbis nekem.

2015. nov. 18. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nagyonszépen köszönöm. Megprobálom.
2015. nov. 18. 08:40
 3/7 anonim ***** válasza:

Kenegesd Reparon krémmel, lehet aranyér, de végbélrepedés is, mindkettőre jó a krém, vagy a kúp.

Egyél sok gyümölcsöt, és igyál sok folyadékot.

2015. nov. 18. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 compactegon ***** válasza:
mikor seggológusnál voltam (érzéstelenítés nélkül kis kanállal 4 vérrögöt kapart ki az érből :D), ő azt mondta a legjobb a sok mozgás mellett napi egy alma.
2015. nov. 18. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 compactegon ***** válasza:
ja! és a legjobb rá (ha aranyered van) az Anurobin. csak vényre kapható mert szteroidos, de nagyon hatásos. illetve a Mastu, ami még jó szerintem. anno kipróbáltam párat :D
2015. nov. 18. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hát remélem én nekem nem kell átélni a kanalazást :)) de köszönöm biztató :D
2015. nov. 18. 08:54
 7/7 gömbicica ***** válasza:

javasolták a mozgást is! jah!!! fontos.


az egész napi ücsörgés iroda, iskola..... vagy netán sofőr.... kész :(

az ülés is elősegitheti mivel a keringés nem megfelelő :(

2015. nov. 18. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!