Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Csak szerintem "érdekes" ez a...

Csak szerintem "érdekes" ez a vérkép?

Figyelt kérdés

Voltam vérvételen.

A vasam jóval alacsonyabb a minimumnál, viszont a hemoglobin, és minden más értek tökéletes. Az orvos kijelentette, hogy nem vagyok vérszegény.

Viszont mást nem mondott. Kéne aggódnom?

18/L


2015. szept. 22. 19:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem. Látod az orvos sem aggódott.
2015. szept. 22. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Azt kifelejtettem, hogy holnap megyek gyomortükrözésre,és azt mondta majd utána beszélünk róla..
2015. szept. 22. 19:21
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha a gyomortükrözés meglesz, attól függően kapsz tablettában vasat, vagy injekcióban.
2015. szept. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Coelikáliát keresnek? Mert annak a legelső indikátora a vashiány...

Persze mástól is lehet,simán az elégtelen beviteltől is.

2015. szept. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy mit keresnek. Augusztus 20 óta fájt a hasam, hányingerem volt, aztán volt egyszer fekete székletem, aztán azzal orvoshoz mentem, ott kaptam valami gyógyszert, aztán megint rosszul lettem, és múlthéten kaptam időpontot holnapra.
2015. szept. 22. 22:02
 6/7 anonim ***** válasza:

A vérképre: a hemoglobin stb. lehet tökéletes és mellette mégis vashiányos vagy. A vashiány különösen a nőknél amúgy népbetegség, szerencsére egyszerűen pótolható.

Szerintem várd meg a kivizsgálást, utána az orvosoddal beszéld meg, mi a teendőd.

2015. szept. 23. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Valószínűleg lisztérzékenység, de majd holnap derül ki bővebben.
2015. szept. 23. 16:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!