Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Féloldali zsibbadás és fejfájás?

Féloldali zsibbadás és fejfájás?

Figyelt kérdés
Éjszaka 3 órakor éreztem kis zsibbadás a bal szemöldököm környékén. Majd kiterjedt a ajkam bal oldalára és aztán bal oldalon a nyelvem és majd a bal végtagjaim is lezaibbadtak. Előtte nappal idegeskedtem, bár ezek előtt körülbelül 2 órával már nem. Negyed 8 körül egy rémálom miatt felkeltem. Akkor is zsibbadt. Aztán próbáltam ellatulni, már a szívem se vert olyan erősen. És azóta alig zsibbad. De ezek után most a fejem tetején közepén, felülről a szájpadomig szúró/égő fájdalmat érzek. Mozgatni mindenemet tudom. 4 éve volt egy fél oldali(bal) arcbenulasom. Máskor is volt hogy éreztem kis húzódást vagy ilyesmi fejfájást, de ez a zsibbadás új. Az elmúlt héten stresszeltem pár dolog miatt. 20 éves vagyok most. Lehet ez komoly baj vagy csak idegesség okozná?

#fejfájás #zsibbadás #féloldali zsibbadás
2015. szept. 13. 08:58
 1/4 anonim ***** válasza:
stroke gyanús. Szépen reggelizz meg, és irány az ügyeletes Kórház.
2015. szept. 13. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Megpróbáltam ellazulni*
2015. szept. 13. 09:00
 3/4 A kérdező kommentje:
A zsibbadást úgy értem, hogy érzéketlenebb.
2015. szept. 13. 09:18
 4/4 anonim ***** válasza:
3 Ne akarj magadnak nagyobb bajt, öltözz fel és irány a kórház ügyelete.
2015. szept. 13. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!