Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A sarkamon van bőrkeményedés...

A sarkamon van bőrkeményedés mivel tudom enyhíteni?

Figyelt kérdés
nem is biztos hogy bőrkeményedés, bár kemény és piros és ha rálépek fáj, mi lehet ez és mit lehet vele kezdeni?
2015. aug. 20. 01:31
 1/1 anonim válasza:
Nekem volt egy bőrkeményedés a talpam puhájánál a lábujjaknál. Azt hittem tyúkszem. K***ra fájt, de jó ideig nem csináltam vele semmit, leszartam. Aztán végül, mikor már nagyon megelégeltem, meg lett állapítva, hogy egy szemölcs. Gyógyszertári kikevert szemölcsirtóval ecsetelgettük 1 hétig, és TÖKÉLETESEN ELMÚLT! 250 ft! Direkt bőrkeményedésre és szemölcsre van kitalálva, csak erősebb, mint a márkás verziók (3-5 ezer ft-ért, mint pl wartner, meg hasonlók, melyek a netes fórumok szerint nem is igazán használnak) Mondjuk előbb nézesd meg orvossal, h mi az, de ha tényleg az, akkor próbáld ki amit mondtam! :)
2015. szept. 17. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!