Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Bőrömön libabőr foltokban pár...

Bőrömön libabőr foltokban pár másodpercre mitől?

Figyelt kérdés

Hónapokkal ezelőtt a jobb karomon kezdődött, hogy foltokban minden ok (külső behatás) nélkül felállt a szőr, illetve libabőrös lett. 2-3 másodpercre. Néhány hétig tartott, naponta párszor jött elő.

Aztán kb. 3 hónapra megszűnt és most ugyanez van a bal combomon. Foltokban, gyakran hullámzás szerűen minden ok nélkül. Hasonló érzés, mint amikor egy műszálas pulcsit ami feltöltődött végig húzol a bőröd mentén. Az érzés teljesen ilyen, de libabőr jön foltokban.



2015. aug. 13. 21:57
 1/10 anonim válasza:
Kirázott hirtelen a hideg?ha igen az nem probléma
2015. aug. 13. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Ezt ugye nem kérdezed komolya? :) Mert még poénnak és a szörnyű kategória.

Várom az értelmesek válaszát, köszönöm. Egyébként megyek majd orvoshoz vele, de az még odébb van sajnos, addig pedig érdekelne hasonló tapasztalat.

2015. aug. 15. 14:26
 3/10 anonim válasza:
bocsi vicc volt xoxo
2015. aug. 15. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Szia! Mit mondott az orvos? Nekem a jobb combomon jön ki foltokban mostanában a libabőr naponta néhányszor. Semmi infot nem találtam róla a neten..
2017. júl. 29. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Nekem is pont ugyanez van pár napja. És én sem találok róla semmit... Pedig ugyanígy minden ok nélkül az egyik combomat (és csak az egyiket) kirázza a libabőr foltokban. Nem mindenhol, csak területeken. És nagyon fura érzésre is meg látványra is. Neked lett valami fejlemény azóta? A tippem az, hogy neurológussal kell megnézetni, de ezt csak a neten kutatásból gondolom.
2018. aug. 14. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Nekem is volt már ilyen vagy tíz éve, többször, és most megint egy pár napja ismétlődik. Pontosan ugyanez, a bal combomon. Én valami nyomelem- vagy vitaminhiányra gyanakszom, de ha nem múlik el 1-2 napon belül, elmegyek vele orvoshoz.
2018. nov. 30. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Sziasztok! Nálam is ugyan az a helyzet. Bal combomon, bal karomon naponta sokszor. Ma pl. Volt vagy 10szer.ugy veszem észre hogy stresszhelyzet idézi elő. Nektek mi újság azóta? Derült ki valami? Volt valaki orvosnál vele? Mit mondott? Adjatok helyzetjelentest!
2020. aug. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Sziasztok! Na, nekem annyi derült ki, hogy én ezelőtt a furcsa hidegrázós tünetmegjelenés előtt pár nappal elkezdtem szedni egy multivitamint, amit azoknak ajánlanak, akik babát szeretnének. Semmi extra, csak ilyen testfelkészítő multivitamin. És egy gyógyszerész barátom azt mondta, hogy ha az egyik vitaminból elég van a szervezetemben, de túladagolom, akkor simán lehetnek ilyen tüneteim. Abbahagytam ezt a vitaminbogyeszt és elmúlt ez a hidegrázósdi. De! Ettől függetlenül enyhén érzek néha ilyet mondjuk napi 1x, de nem annyira durván, hogy látszódna ez a fura libabőrszerűség a combomon. Ettől függetlenül még mindig ugyanott, ugyanúgy csak a jobb combomon nagyon enyhén érzek ilyet napi 1x, de annyira nem jön ki, hogy le tudjam fotózni. (Ami 2018-ban volt és amit fentebb írtam, az sokszor is volt és olyan erősen jött a libabőrzés, hogy fotókat is csináltam róla, annyira furán nézett ki.) Nem voltam vele azóta orvosnál.
2020. aug. 10. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Sziasztok!


Tudom már régi kérdés de 2 napja nekem is foltokba libabőrös lesz a combom.

Valakinek végül is lett valami pontos infoja mitől van?

ápr. 27. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Nekem elmúlt egy időre, most megint előjött. Két alkaromon. Le is tudtam fotózni, kb 1-2 percig tart. Megint stresszes helyzetben vagyok, szerintem szimplán idegrendszeri tünet lehet. Én egyszer megkerdeztem a magan borgyogyaszomat, azt mondta hogy ilyenről meg nem is hallott! Úgyhogy nem bőr gond, szerintem idegrendszeri. Valakinek fejlemény azóta? Én nem szedek semmi vitamint. Vernyomas csökkentő, fog.gatlo, meg néha pyruvat és magne b6. Ti hogy álltok ezugyben?
jún. 19. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!