Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Napi egy fél literes sör az...

Napi egy fél literes sör az még egészséges, vagy káros?

Figyelt kérdés
2015. aug. 9. 16:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Ilyen melegben még a 2 sem sok .
2015. aug. 9. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Jó sör, jó egészség.
2015. aug. 9. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Én úgy vagyok vele, hogy semmi kára nincs, imádom és sok helyen olvastam/hallottam, hogy az egészségre is jó hatással van :D

viszont anyám állandóan mondogatja, hogy alkoholista leszek, meg mindenki így kezdi. mikor évek óta napi 1 sörnél nem volt még több. van amikor 1 nap 3 sört iszok, van amikor 1 héten 1-et. a napi egy sör úgy átlagosan :)

2015. aug. 9. 16:47
 4/7 anonim ***** válasza:
Az anyák ilyenek,jobbb ha tudod . Igyál csak
2015. aug. 9. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az alkoholisták nem sörtől lenek azok .Abból rengeteget kellene meginni ,hogy erre a szintre érjenek .
2015. aug. 9. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
azért csak óvatosan a sörrel is,mert bizony, ha rendszeres a fogyasztása az már alkoholizmus....én inkább azt javaslom, hogy ritkán inkább 12-őt igyál, ami mondjuk legyen 2 hetente alkalom szerűen és az a vesének is rendkívül jó meg az egész szervezetnek
2015. aug. 10. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Mint mondtam, évek óta ebben a mennyiségben fogyasztom a sört és sose kattantam rá :)
2015. aug. 10. 11:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!