Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek ciki ha egy lány...

Szerintetek ciki ha egy lány cukorbeteg?

Figyelt kérdés
mert egy fiu tetszik és nem tudta hogy cukorbeteg vagyok és amikor rosszul éreztem magam akkor kértem csokit mert nem volt nálam és megkérdezte miért kell én meg elmondtam hogy cukorbeteg vagyok és utána már nem annyira akart a közelembe lenni lehet e miatt?

2015. júl. 23. 18:19
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Nem ciki... az ilyen pasit messziről kerüld. De szerintem nem volt 13 éves se az értelmi szintjét nézve...
2015. júl. 23. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:
Egyáltalán nem ciki. Ha a fiú így áll hozzád sz@rd le. Aki szeret az úgy fogad el ahogy vagy.
2015. júl. 23. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
a cukorbetegség egy komoly állapot. súlyos szövődményei vannak. ha emiatt nem akar megismerni, akkor te sem veszítettél vele semmit.
2015. júl. 23. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

akkor kics pcsfej hagyd a fenébe.

egy betegség nem ciki.

2015. júl. 23. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Egy betegség sosem ciki, sőt semmi nem az! Mindenkivel előfordulhat bármi, személyiség,empátia kérdése, ki hogyan reagál. Ilyen fiúval ne foglalkozz mert buta, ha ezért elítél, illetve másképp viszonyul bárkihez is.
2015. júl. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, melyik tipusú a betegséged?
2015. júl. 23. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

nem ciki.

mondjuk ha cukorbeteg vagy, akkor hordani kell olyan muníciót, amitől elkerülhető a látászavar, szédülés, gyengeségérzet,stb..egy kis palack víz, csoki, vagy szendvics...

vagy..ügyelsz,(gondoskodsz) hogy rövid időközönként ételhez-italhoz juss a nélkül, hogy kéregetni kell ezeket..


ez a hajó már elment a sráccal együtt. jobb is, mert ez a betegség a kívülállónak olyan furcsa..mintha ufót látna..szép, csinos, jókedvű, beszél, nevet, és mégis beteg...furcsa neki..a haverjaitól kér tanácsot, azok meg ledumálják rólad...


mindenesetre nem lehetsz 13-nál több, tehát nem ér nagy csapás, hogy ejted az csávót..


pár év múlva ilyen baki nem fordul(hat) elő veled...

2015. júl. 24. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Ez érdekes kérdés ...

sokan a sizerelemhez isúgy viszonyulnak, mint bármi máshogy ...

A nagyszüleim szerették egymást, és nagyon szegényen indultak. Rengeteg munkával tiszteletre méltó módon felneveltek 3 gyereket. Anagymam mindig énekelt, és eszébe sem jutott azon siránkozni, hogy mi nincsen, hanem annak örült, hogy mi van, és csodálatra méltó leleménnyel megteremtett indent.

Pedigvolt gazdag kérője is ...


hogy miért írom ezt a példát?

A mai fiatalság már arra van nevelve, hogy neki a legjobb jár mindenből.

Hogy csak olyan megoldást válasszon, amivel nincsen probléma.

Sajnos a párválasztás is ilyen.

Ne is akard bemagyarázni magadnak, hogy ugyanolyanvagy, mint más, mert ez nem igaz. Mindamellett másoknak meg más problémái, hiányosságai lehetnek.

Nyilván mind magadnak, mindmajd a párodnak sokkal jobban oda kell rád figyelnie a betegséged miatt.


De nyugodtan kerüld el te azt, aki így reagál, mert jeked sem kell a fiatalságodat, életedet, szerelmedet pl. egy lelki nyomoroncra költened, hiába van pl.imponáló élére vasalt nadrágja, vagy szép hullámos haja ...

Remélem, meg fogod találni a párodat, akivel boldog leszel, és akivel megérdemlitek egymást.

2015. júl. 24. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

"Szerintetek ciki ha egy lány cukorbeteg?"


Nem, semmiképp, viszont ezen keresztül kiszelketálhatod azokat az embereket, akik különben csak ki akanának használni, aztán eldobnának, ha nem lett volna lehetőséged rájöni ilyen módon még idejekorán.


Aki őszintén megszeret, az nem néz semmit, csak azt, hogy Te légy a közelében. Majd meglátod idejében, csak ne légy gátlásos emiatt, hogy ezt gondolod, amit írtál, mert akkor emberkerülővé válhartsz és akkor lenne nehezebb..

2015. júl. 24. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Én cukorbeteg lány vagyok és mindenki máshogy reagált egy párkapcsolatban.

- Volt az, aki letojt mindent, hagyta hadd csináljak, amit kell, de semmiben sem segített.

- Volt az, aki kb. fel se fogta, vagy nem akarta. Vacsora után még hozta a forró csokit sok cukorral, és nézett, hogy most miért nem iszom meg. Szabályosan megsértődött.

- A mostani párom szerencsére nagyon jól kezeli. Nem szól bele, de mindenben támogat, pl. koncert közepén tartotta a vércukormérőmet és világított telefonnal, hogy tudjak mérni. Majd szóltam, hogy elég lent van, de akkor majd eszek szőlőcukrot. Mondta hagyjam, hozz cukros colát a büféből, mert tudja, hogy szeretem, csak nem ihatom cukrosan, de most itt az alkalom :)

Azt mondta olyan, mintha balkezes lennék, senki se tökéletes.

2015. júl. 25. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!