Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 20 évesen kopasz (kás)?

20 évesen kopasz (kás)?

Figyelt kérdés
Van egy fiam, húsz éves múlt. Sosem akart orvoshoz menni vagy ilyesmi, mindig bajai voltak. Vért vettek tőle múltkor is, addig nem hagytam békét, nem mutattak ki semmit, teljesen egészséges. KB 1-1,5 éve felül is kopasz. Lehet, hogy a szegénység, mert gondoltam rá, eléggé le is van lakva, sokkal többnek tűnik. Eddig csak "mikiegeresedett". Nem tudom, miért. Apja nem ilyen. Akárhányszor vizsgáltatja, mindig az van, hogy nincs baja, szeszek kicsit hatnak, aztán megint kopaszkás. Körbe van haja csak, felül 50-100 szál és azok is vékonyak és puhák. Nem az én bajom, az ő baja, mert ez a legnagyobb komplexusa, egyébként nagyon jóképű (szerintem) helyes, csak a haja miatt idegállapotokba kerül. Mindig mondja nekem, hogy milyen nyomorék, hogy kopasz majom lett stb. Ekkor azt mondom, hogy ne aggódj, elfajzottál. Olyan emberek javaslatát kérem, akik használtak valamilyen (lehet drága is) szert, használt is.

2015. júl. 22. 14:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Csodaszerek nincsenek. A kopaszság genetikára vagy stresszre vezethető vissza. Hajbeültetés az egyetlen humánus megoldás, ha tényleg ennyire elkeserítő a helyzet.
2015. júl. 22. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Trafó1 ***** válasza:
csatlakozom az előttem szólóhoz, egyesek szerint a sok nemi hormon is hamarabb kopaszít.
2015. júl. 22. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Bocsánat a buta kérdésért, de köze van ahhoz, hogy nagyon szeretett egy lányt egyszer, aki nagyon átverte (1,5-2-éve) és most nincs neki? Ha butaságot kérdezek bocsánat.
2015. júl. 22. 14:27
 4/5 anonim ***** válasza:
Tesztoszteron!
2015. júl. 22. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A stressz sok mindent magában foglal, ha most is szomorkodik miatta, akkor meglehet
2015. júl. 22. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!