Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tudok tenni extrém izzadás...

Mit tudok tenni extrém izzadás ellen?

Figyelt kérdés
14 éves lány vagyok, és nagyon stresszelős típus. Bármikor ha csak emberek közé megyek (vagy ha akár facebookon beszélek velük) lever a víz. Rettenetesen undorító és kínos ez a dolog, mert télen még valahogy megoldom hogy az emberek ne lássák a hónaljfoltom (nagy pulcsik) de nyáron már nem mászkálhatok sídzsekiben. Ezt még a szüleim előtt is igyekszem titkolni, és nem tudom mit tegyek mert semmilyen dezodor nem használ... Gyors segítségre lenne szükségem. És lehet rajtam röhögni de hiába igényes az ember ha egyszer ilyen szerencsétlen...

2015. júl. 4. 12:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Vizsgáltasd ki magad mert lehet hormonális probléma.
2015. júl. 4. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De mem merek róla beszélni a szüleimmel
2015. júl. 4. 13:02
 3/5 A kérdező kommentje:
Egyáltalán milyen orvoshoz lehet menni ezzel?
2015. júl. 4. 13:07
 4/5 anonim ***** válasza:
Amelyik orvoshoz jársz, ha van valami bajod. Házidoki, gyermekorvos. Ők majd útbaigazítanak. Nem szégyenkezni kell amiatt, ha bajod van, hanem elmenni a dokihoz.
2015. júl. 4. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Elmész a gyermekorvoshoz/háziorvoshoz és elmondod ezeket a panaszokat. Ezzel amúgy az endokrinológus foglalkozik, de ugye oda beutaló kell.

Nem feltétlen kell szólnod a szüleidnek, hisz anélkül is eltudsz menni, de ez nem szégyenlésre méltó!


1-es voltam. :)

2015. júl. 5. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!