Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Extrém izzadás?

Extrém izzadás?

Figyelt kérdés

Pár éve elkezdtem iszonyatos módon izzadni. Most konkrétan nem a hónaljamra gondolok,hanem úgy mindenemre. Ha elindulok valahová, 5 perc séta,és szakad rólam a viz.Csavarni lehetne a polomból.Van,hogy még a pulcsin is átüt.Télen nyáron. Nagyon tud izzadni az arcom is.

Valamint alvás közben is nagyon megizzadok. Reggel amikor felkelek szintén csavarni lehetne a ruhámból a vizet.

Szerencsére viszont nem büdösödök tőle nagyon,bár mindig félek,ha odaérek valahová,hogy nehogy nagyon "illatozzak".

Mitől lehet ez,illetve mit tehetnék ellene?

Van egy kis túlsúlyom,kb 6-8 kilo,szóval nem túl vészes. Viszont amikor vékonyabb voltam,nem izzadtam ennyire. Lehet,hogy ettől lenne?


2012. ápr. 6. 09:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Szinte naponta feltesz valaki egy ilyen kérdést. Ne legyél lusta, nézz utána a válaszoknak.
2012. ápr. 6. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Már néztem
2012. ápr. 6. 16:19
 3/4 aranyhajulany válasza:
jó ez azért durva, hogy éjszaka is... erre ne itt keress választ, hanem egy orvosnál! itt nem fogsz olyat találni, ami neked segítene is...
2012. ápr. 19. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 FullOfQuestions válasza:
Kedves kérdező, lehet én lennék az ideális társ, bár látom már több, mint 2 éve feltetted ezt a kérdést. Az iszonyatos mértékű izzadás nálam körülbelül 4 éve kezdődött. 18 éves vagyok, rengeteg mindenben zavart eddig is, de egyre több mindenben zavar, főleg, hogy egyre intenzívebbnek érzem az egészet. A tenyerem és talpam kb. folyton nedves, a hátamról és a hónaljamból is folyik a víz, ha megyek valahova vagy bármi inger ér és az idegességtől ez csak egyre nagyobb méreteket ölt, gondolok én itt arra, hogy fokozódik az izzadás, valamint az említett területeken kívül újabb testrészeimen is megjelenik. :/ Nincs túlsúlyom, idegeskedő, stresszes típus vagyok, orvoshoz még nem fordultam a panaszaimmal, de a Solutio Antisudorica-t kipróbáltam és semmit sem használt. Zsálya teára szántam rá magam, majd írom a tapasztalatokat pár héten belül.
2014. aug. 25. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!