Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » MI tortenik, es mennyire gaz,...

MI tortenik, es mennyire gaz, ha egy lanyaert aggodo anyanak irok ismeretlenul, hogy lanya cigizik es piazik (de ez igaz)?

Figyelt kérdés
2015. jún. 27. 17:08
 1/8 A kérdező kommentje:
Es fbon
2015. jún. 27. 17:09
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem kéne..
2015. jún. 27. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Miert?
2015. jún. 27. 18:15
 4/8 anonim ***** válasza:

mi közöd van hozzá?

ha az anyát érdekli a lány akkor úgyis észreveszi rajta ezeket, full titokban nem lehet cigizni és piálni is, úgy hogy semmi jele ne legyen. még talán az alkoholt el lehet tikolni de cigit nem nagyon.

egyébként hány éves a lány? ha 13 körül akkor írj az anyjának, de ha már 16-7 akkor szerintem ne, van annyi esze hogy tudja mit csinál, miért teszi

2015. jún. 27. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
14. Es csak a nala 2evvel fiatalabb pasija miatt csinalja.. azt hiszem cigizesrol annyit tudnak, h kiprobaltam. Siman el tudja azt is titkolni, mert egesz nap pasijaval van. De anyujanak ezt nem mondja meg, meg tiltja is tole, csak hazudik, hogy baratnoivel van.
2015. jún. 27. 19:53
 6/8 A kérdező kommentje:
Kiprobalta*
2015. jún. 27. 19:54
 7/8 A kérdező kommentje:
Es ezert akarok irni anyujanak. Ha ismeretlenul irok, akkor azt nem tudjak ugye kideriteni, ki irta valojaban?
2015. jún. 27. 19:55
 8/8 anonim válasza:
Ha már árulkodni akarsz, legalább vállald az arcod/neved is hozzá. Ha ezt nem teszed, akkor inkább hagyd és foglalkozz a magad dolgával.. szerintem.
2015. jún. 30. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!