Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan törjem el az ujjam?

Hogyan törjem el az ujjam?

Figyelt kérdés
Ha eltörik akkor meddig van gipszben??és úgy nem szabad tesizni úgye??
2010. márc. 1. 22:31
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
90%
Megnézném hány éves lehetesz, sok okos anno a biztosítási pénz miatt akarta tördesni az újját. Inkább menj ortopéd dokihoz, és mond, hogy fáj a hátad. Úgyse látnak semmit de felment mert azt mondod fáj. Na én is hülye vagyok, hogy válaszolok, de inkább, minthogy eltörd valamidet! A törött csont sose lessz olyan mint a épp.
2010. márc. 2. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
23:47-es képzeld nem vagyok dagadt :D ne magadból indulj ki :D
2010. márc. 2. 13:02
 13/15 A kérdező kommentje:
07:13-es mondtam én ilyet h beperellek titeket mikor majd fáj minden időváltozáskor?????
2010. márc. 2. 13:04
 14/15 anonim válasza:
satupaddal:D
2013. dec. 21. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Szia! Nekem nem tört el az ujjam de megrepedt. (Úgy se kell tesizni) szóval mi a barátnőmmel csináltuk hogy egymás újjara rá léptünk cipővel jó erősen. Egy héten keresztül. Teljesen be volt lilulva, fajt is. De pénteken mikor rálépett volt egy "reccs" és utána eléggé fajt. De sinbe raktak utána. Szerintem próbáld ki bár nagyon faj és mi is megbantuk. De ha te ezt szeretnéd sok sikert!🙂
2017. jan. 27. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!