Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Így tényleg eltörhetem az ujjam?

Így tényleg eltörhetem az ujjam?

Figyelt kérdés
NEM akarom ki próbálni csak kíváncsi vagyok!Északára rárakok az ujjamra egy paradicsomot vagy krumplit és reggel pl. az asztalhoz oda vágom akkor tényleg eltörik????
2011. okt. 5. 15:17
 1/6 anonim ***** válasza:
??? Mi van?
2011. okt. 5. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nem, ez hülyeség
2011. okt. 5. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Végül is ha kellő erővel odavered az asztalhoz, eltörik, de a krumplinak meg a paradicsomnak semmi köze hozzá. Az ágyad viszont undorítóan nézne ki tőlük.
2011. okt. 5. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha jól odavágod az asztalhoz, akkor paradicsom és krumpli nélkül is eltörik. :-)
2011. okt. 5. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ezt már én is hallottam, hogy a krumpli elvonja a kalciumot a csontból, és emiatt könnyen törik, de nem tudom, igaz-e, nem próbáltam :)
2011. okt. 5. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Krumpli és paradicsom nélkül is törik..Amúgy ha úgy zsibbaztod az újjad hogy nem érzel semmit és úgy is könnyen törik...
2011. okt. 5. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!