Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Honnan tudom, h részleges...

Honnan tudom, h részleges szalagszakadás van a térdemben?

Figyelt kérdés
Lehet azt érezni?
2010. márc. 1. 21:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Onnan tudod, hogy rohadtul fáj és kb lábra se tudsz állni.
2010. márc. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
hát azt tuti h észreveszed! nem kell hozzá különösebb tehetség, ha már nem tudsz felkelni, akkor kezdhetsz gyanakodni.
2010. márc. 1. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem beszélve arról, hogy az orvos megmondja neked, amikor kivizsgál.
2010. márc. 1. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ja, csak azért kérdem, mert a haveromnak elszakadt a keresztszalagja, és akkor mondta az orvos neki, h addig részleges szakadása is volt. Nem is tudta.
2010. márc. 2. 11:11
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem kell feltétlenül fájnia a szakadásnak. Nekem pl. márciusban volt egy esésem, utána felkeltem és jártam. Időnként kiugrott, de egyébb semmi különös, aztán elmentem dokihoz, hogy miért ilyen kiugrós, aztán ő áééapította meg, hogy teljesen el lett tépve a elülső keresztszalagom. Megműtötték, pótoltak bele.

Tehát majd 3 hónapig semmi különösebb nagy fájdalmam nem volt, holott mégcsak nem is részleges szakadásról beszélhettünk az én esetemben. Tehát ne hallgass azokra, akik bazi nagy fájdalmakról beszélnek. Minden embernél más és más. Rengeteg dologtól függ.

2010. júl. 7. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!