Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szoláriumba vajon mehetek ezzel?

Szoláriumba vajon mehetek ezzel?

Figyelt kérdés

[link]

Ez a betegségem van, semmi problémám nincs vele, csak az, hogy látszik. Nem fáj, nem ég, nem viszket, viszont fogalmam sincs, hogy szoláriumba mehetek-e vele. Félek hátha elrákosodik, vagy bármi bajom lehet ebből. Tudom, kérdezzem meg az orvost, de nem tanácsos felhívni este fél 10-kor. Véleményetek? Előre is köszönöm.


2010. febr. 28. 21:30
 1/4 anonim ***** válasza:
És este fél 10kor akartál szoliba menni, vagy mi? Felesleges volt feltenni ezt a kérdést
2010. márc. 1. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

minek mennél szoláriumba???-annyira fölösleges, tél van biztos van vmi oka annak, hogy most nem barnulunk, és pihen a bőrünk

minek kell feleslgesen kínozni, a bőrnek is pihenésre van szüksége, ne csodálkozz ha majd pár év múlva otthon fogsz sírni, hogy bőrrákod van!! gondolkozzatok már csajok, minek kell minden ellen tenni amikor így is jó

3-4 hét és tavasz, nem bírod ki barnuság nélkül??-ja persze mert ez a "divat" mindneki csokicsöves szoliba jár, huu de jó, és fehér vok és akk mi van? tél van sztem ez természtes, majd nyáron lebarnulok, inkább szunába menj az sokkal jobb télen, és legalább kihozza a fertőzéseket belőled, és feltöltődsz minthogy egy plázában égeted a bőröd

2010. márc. 1. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Másnap akartam szoliba menni...-.-

Nem vagyok hülye. De azért köszönöm, hogy megeröltetted magad és írtál egy sor hülyeséget.:)

2010. márc. 15. 22:32
 4/4 A kérdező kommentje:

Félreértés ne essék, nem vagyok plázapics.a, csak hulla fehér, sokszor úgy nézek ki mint aki rosszul van. Ez ellen szerettem volna tenni. Jobb szeretem magam némi színnel. A többi részét a válaszodnak köszönöm, lehet benne valami, de abszolút nem vagyok a divat követője.

Szép estét!

2010. márc. 15. 22:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!