Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Így tényleg nem mehetek...

Így tényleg nem mehetek szoláriumba? (lent)

Figyelt kérdés

Vannak anyajegyeim és sok helyen azt hallottam, hogy anyajegyekkel nem lehet menni szoláriumba. A helyzet az, hogy több bőrhibám is van, amit csak barnulással tüntethetek/halványíthatok el. Napozni nem igazán van időm és zavar az is, hogy a bikini mentén fehér maradok.

Egyébként gyorsan barnulok, az anyajegyeimmel sose voltak gondok, mindegyik már kicsi korom óta megvannak. Nem szeretnék sokszor menni szoláriumba, csak épp, hogy egy kicsit lebarnuljak. Nem jártam még szoláriumba, de szeretném kipróbálni, de nagyot csalódtam, mert mindenhol azt olvasom, hogy nem szabad. :( Tényleg nem lehet mennem?


2011. jún. 24. 20:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Én megnézetném bőrgyógyásszal,de próbáld ki nyugodtan,semmi bajod nemlesz,se egytől se háromtól.
2011. jún. 24. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Már megnézettem bőrgyógyásszal és nincs semmi gond, de a szoláriumot nem akartam mondani, mert azt egy orvos se ajánlja. Na 1-2 alkalom csak nem okoz gondot(remélem) :)

Köszi a választ!

2011. jún. 24. 21:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!