Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Rohadt alacsony vagyok, mivel...

Rohadt alacsony vagyok, mivel nőhetek és milyenek az esélyeim?

Figyelt kérdés
16F 160cm, kb mindenhol a legalacsonyabb vagyok, a büdös p*csába, a büdös p*csába, a büdös p*csába...... van valami amivel lehet nőni? Csak mert van egy barátom egész életében sportolt 165-170 egy másik semmit nem sportol 175-180 kb szal... Apum 170 cm anyum 160 a családból mindenki alacsony apum testvére(l) 155 kb, anyum testvére 170 kb (f). Mik az esélyeim, megnőhetek kb mennyit? és mivel lehet ezt elősegiteni, megnövök vagy ilyen alacsonyan fogok megdögleni?

2015. jún. 14. 17:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Nőhetsz még, de a magasságot csak és kizárólag a genetika határozza meg és ha alapvetően alacsonyak a felmenőid, akkor nem akarlak elkeseríteni, de ne is álmodj róla, hogy magas legyél. Esetleg elérheted apukád magasságát, de ha inkább anyukád génjeit örökölted, akkor lehet, nősz még 5-6 centit és annyi.
2015. jún. 14. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Nekem anyum 164 cm, apum 172 cm, én meg megmaradtam 152-nek. Szóval én még szüleimet sem értem utol... xD

De igaza van az előttem szólónak, ez tiszta genetika. Én meg valamelyik feledésbe merült alacsony növésű ősöm génjeit örökölhettem... :S

2015. jún. 14. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A fiúk 20-24 éves korukig nőhetnek.Én 16 évesen voltam 162,most 17 évesen 165 vagyok.Tavaly óta nőttem 3 centit és híztam hozzá 5-6 kilót.Remélem elérem a 170-et,vagy legalább a 168-at.
2015. jún. 16. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!