Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen károsodást okozhat az...

Milyen károsodást okozhat az energiaital? Mennyit lehet fogyasztani, és milyen rendszerességgel?

Figyelt kérdés
Azon gondolkoztam, melyik a károsabb a kávé, vagy az e. ital.Mert a fiatalok, a gyerekem is , nagyon rákaptak.
2010. febr. 28. 09:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Az energiaital. Sokkal jobban rá lehet szokni, mint a kávéra, ráadásul, ha te készíted a kávét, akkor tudod, mi van benne. Az energiaitalt meg telenyomják egy csomó mű dologgal. Én is szeretem sajnos, igyekszem leszokni róla. Pedig én csak az íze miatt ittam, és lám, máris függő vagyok. Valószínűleg először ők is az íze miatt itták. Inkább igyanak kávét vagy teát. Azok is pörgetnek, de egyrészt kevésbé, másrészt meg nem mesterségesek.
2010. febr. 28. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Teljesen igaza van az előttem ironak! HA túl fiatlok a gyerekek pláne nem való nekik! De már pár olcsóbb fajtából pl adrenalin, lehet kapni direkt gyerekeknek valót az ize ugyan az de sem koffeint sem taurint nem tartalmaz csak egy sima üditő! Ez sem épp egészséges de még mindig jobb mint a rendes!
2010. febr. 28. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!