Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha vércukor mérőben havonta...

Ha vércukor mérőben havonta lemerül az elem akkor gond van a készülékkel?

Figyelt kérdés
2015. jún. 10. 09:54
 1/4 II.Gyuresz válasza:

Valószínű nem. Meg kell próbálni olyan elemet vásárolni, melyet szaküzletekben árulnak, minőségi elemek. Ha eddig így volt, akkor lehet baj, a vércukor mérővel.

Végül: az sem mindegy, milyen a vércukor mérő, válaszom akkor érvényes, ha a mérőd Magyarországon gyógyszertárban, vagy erre szakosodott üzletben vásároltad. Ha minden állításomra igen a válasz, a vércukor mérőd sajnos elromlott, mert a mérés sűrűségétől függően, akár fél, egy évig is működnie kellene.

2015. jún. 16. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ. Ezek szerint sajnos le kell cserélnem. Kifejezetten gyógyászati segédeszköz boltban vásároltam három éve itthon, Dcont Partner típusú szóval nem is egy rossz fajta. Varrta elemet tettem bele és sajnos az is lemerült egy hónap alatt. :-(
2015. jún. 16. 10:28
 3/4 II.Gyuresz válasza:

A D-cont egy igen kiváló mérőeszköz. Azt javaslom, keresd fel a honlapjukat, és ott érdeklődj mi a teendő.

Biztosan tudom, segítenek!

2015. jún. 17. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm, meg fogom kérdezni őket :-) További szép napot kívánok! :-D
2015. jún. 18. 12:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!