Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szemzárazság tünete lehet...

Szemzárazság tünete lehet hogy lefekvés után a szemem kiszárad?

Figyelt kérdés
Èjszaka többször is fölkelek rá, mert elég kellemetlen, olykor viszket is és fáj. Miután iszok elmùlik, de a sok vìz miatt pedig állandóan wc-re járkálok és ez is megnehezìti az alvást. Majdnem egy éve kezdôdött, de egyre jobban idegesìt. Valaki nem tudja mit lehetne vele kezdeni? 19/L
2015. jún. 10. 00:08
 1/5 anonim ***** válasza:
a szemszárazságnak milyen tünetei lehetnek még szerinted?
2015. jún. 10. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Menj el szemészetre, ott megnézik, hogy valóban szemszárazság áll-e fent, vagy más miatt van a tüneted, pl, allergia, stb. és kapsz rá megfelelő szemcseppet, vagy kenőcsöt.
2015. jún. 10. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Az elso valaszolonak: Nem voltam biztos benne hogy ez az, mert azt olvastam hogy ez a problema inkabb a kozepkurakat erinti,es nekem csak ejjel van ez a igy gondoltam itt kapok valami segito valaszt, hat toled nem sikerult de nem baj


2. Valaszolonak pedig koszonom az ertelmes es segitokesz valaszt :)

2015. jún. 10. 14:39
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem szemszárazságom van, műkönnyet használok, de amikor száraz a szemem nem viszket és fáj, hanem olyan érzés, mintha homok ment volna bele, illetve ha nagonszáraz akkor szúró érzés. Lehet, hogy neked nem szemszárazság áll a háttérben, addig is míg kivizsgáltatod próbáld ki estére a műkönnyet, ártani nem árt, de ha valóban száraz a szemed, akkor használni fog.
2015. jún. 10. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hallotam mar a mukonnyrol valahol, majd kiprobalom akkor. Koszi szepen :)
2015. jún. 10. 23:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!