Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Segítsééééég! 50 oldal történe...

Segítsééééég! 50 oldal történelem egy este alatt?

Figyelt kérdés
Sose ment a töri, és holnap vizsgázok belőle és nagyon fontos. 10 oldal már megvan, de semmire nem emlékszek belőle, nem köt le, elkalandozok és álmodozok közben, minden mást meg tudok tanulni, de ezt nem. Sírok, bőgök, már hányingerem van, rosszul vagyok, pánikrohamot kaptam. Nem, nem az utolsó nap kezdtem el tanulni, de nem maradt meg ezelőtt se semmi a fejemben és nem tudok semmit:( Tényleg nem! Minden más tantárgy megy. Mit csináljak?
2015. jún. 9. 17:14
 1/8 A kérdező kommentje:
Elég lenne egy kettes szintre is, de egyszerűen nem megy
2015. jún. 9. 17:17
 2/8 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy magolom, de nem tudok nem magolni:(
2015. jún. 9. 17:20
 3/8 anonim válasza:
írd ki a lényeget! és igyál sokat, nehogy rosszul légy! mondatról mondatra tanuld meg, és figyelmeztesd magad hogy ne kalandozz el!
2015. jún. 9. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Érettségi, vagy vizsga? Ha érettségi akkor ne parázz, a forrásokból és az atlaszt használva ötösre is elmondhatod akár emelt szinten is. Ha vizsga, akkor nyilván már egyetemista vagy, 50 oldal semmiség. Legalább egyszer mindenképp olvasd el az egészet, közben hallgass halkan klasszikus zenét (ettől nem fognak elkalandozni olyan könnyen a gondolataid, jobban tudsz a tanulásra koncentrálni)
2015. jún. 9. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
osztályozó vizsga igazából és jófejek a tanárok, mert tényleg a minimumot kérdezik, de ha annyit se tudok akkor nagy baj lesz, a többi vizsga nagyon jól sikerült és nem akarok ezen elbukni. Sajnos az, hogy elolvasom párszor egyátalán nem elég, a nevek, fogalmak évszámok nem maradnak meg. Déltől tanulom és ijesztő, hogy ránézek az órára és még mindig semmi. Próbáltam felmondani, de nem tudom.
2015. jún. 9. 17:27
 6/8 A kérdező kommentje:
Bírom amúgy a töritanárom, csak nagyon szigorú
2015. jún. 9. 17:31
 7/8 anonim ***** válasza:
Hogy sikerült?:)
2015. jún. 20. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Húúú, de régi kérdés! Hármas lett! :))
2016. márc. 18. 01:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!