Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Orrsoveny mutetem lesz! Felek...

Orrsoveny mutetem lesz! Felek nagyon. Megbantam hogy megmuttetem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Konkretan nagyon felek mindentol

Ilyen kis hulyesegek.. de mivel meg sosem altattak hosszabb idore igy nem tudom mire szamitsak :(

Felek hogy felebredek mutet alatt es nem veszik eszre..

Vagy hogy nem ebredek fel valamiert..

Attol is felek hogy mi lesz mutet utan..

En elegge panikolos vagyok es nem tudom hogy fogom viselni ha csak a szamon vehetek levegot.. felek ram tor a panikroham.

Szerintetek miert parazok ennyire? :s


2015. máj. 29. 18:54
 1/2 anonim ***** válasza:

Nyugodj meg. A műtét jó. Pár hét múlva majd meglátod, azt fogod mondani, hogy simán megérte.

Az altatás biztonságos. Mikor felkelsz pár óráig nem a legkellemesebb de nem lesz semmi baj.


Én meg azt banom, hogy eddig nem vettem rá magam. Már gyűlölöm.

2015. máj. 29. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Yolo2 ***** válasza:
Altatás előtt még bármikor meggondolhatod magad a beavatkozásról, habár szerintem felesleges lenne. Felfoghatatlanul kicsi az esélye, hogy felébredj műtét ken, de annak még kevesebb, hogy ezt ne vegyék bent észre ha mégis megtörténik.
2015. máj. 30. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!